ЛІТЕРАТУРА, СЛУЖБОВІ МАТЕРІАЛИ ТА ОПИТУВАННЯ ПО ТЕМАХ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯТОВАРИСТВОМ

Вже 4 раз ми включаємо опитування у Звіт по Повістці Конференції, щоб допомогти встановити пріоритети длялітератури по одужанні, службових матеріалів та Тем Для Обговорення Товариством (ТОТ). Результати цьогоопитуваня допоможуть делегатам обрати Теми Для Обговорення та пріоритизувати роботу по ІР та службовихматеріалах у мабутньому циклі. Ми збираємо результати опитування від членів та учасників конференції — регіонів та зон з правом голосу, до кожної конференції. Ці результати поширюються на коференції та включені додатком допротоколу.
Ми просимо членів заповнити онлайн-опитування яке опубліковане на  www.na.org/surveys до 1 ківтня 2023, а ми зберемо ці відповіді і представимо на розгляд конференції. Ми також просимо учасників конференції зібрати групову думку своїх органів обслуговування до тієї ж дати. Ці результати будуть також розповсюджені нами.
4 питання з представлених в опитуванні походять від моушенів які ВКО вже одобрила щоб створити проектніплани, вони показані синім кольором із зірочкою після заголовку. Дата в дужках після цих питань є роком коли цімоушени були прийняті. Більшість з ідей, що залишаються є перенесеними з попередніх 3-х опитувань. Також мивключили відповідні ідеї які містяться у регіональних та зональних моушенах у ЗПК-2023 як і ідеї почуті нами з останньої конференції через розмови, електронні листи та телефонні дзвінки, семінарита зворотній звязок до планувального процесу.
Опитування продовжує ставати все довшим і довшим і це може приголомшити. Щоб залишати розмір списківпрактичним ми спробували згрупувати схожі ідеї та усунули деякі питання з попередніх опитувань по МПК,  якімали дуже низький показник відбору. Відповіді на більш стислий список нададуть учасникам конференції чіткішийнапрямок для руху далі.
Після збору та поєднання всіх всіх цих ідей ми поширили чорновик опитування для зворотнього звязку від Учасників Конференції (УК) та включили їхні ідеї щодо змін де це можливо. Деякі учаники пропонували , що вони б хотіли бачити навіть більш коротший, стислий список з альтернативами і , можливо, у майбутньому ми розробимопроцес згідно якому учасники можуть спільно  vet списки опитування ЗПК. Тим часом , ми цінуємо те, що виознайомлюєтесь із варіантами та допомагаєте встановлювати пріоритети.
Пандемія змінила все АН. Змінилась робота яку ми були здатні робити у Світовій Службі, як і пріоритетність  того, що  було  потрібне.   Основи  проведення  віртуальних  зустрічей    є  прикладом пріоритетності установленоїВКО не дивлячись на попереднє рішення Конференції про пріоритетність Основ Роботи Розвитку Товариства. Миочікуємо, що це опитування допоможе нам зрозуміти над чим потрібно працювати на погляд наших членів таорганів служіння. Дотримуючись теми циклу, ми дійсно Створюємо наше Майбутнє. Ми надіємось, що члени братимуть участь та підбадьорювати інших членів робити теж саме.

Question Title

* 1. Я відповідаю:

T