Ochrona Danych – Informacja o Ochronie Prywatności

My, Liberate, będąc organizacją charytatywną (AJC No. 459), prosimy zainteresowanych mieszkanców wysp normandzkich o asystę w projekcie badawczym, który dostarczy nam informacji na temat działań, które muszą być podjęte na wyspie, aby zapewnić większe wsparcie tym, którzy żyją z HIV/AIDS. Celem ankiety jest nakreślenie pełnego obrazu obecnej sytuacji. Nie jesteśmy zainteresowani indywidualnymi historiami/przykładami zebranymi w wyniku przeprowadzenia tej ankiety.

Z tych powodów wszystkie odpowiedzi w tej ankiecie są anonimowe i całkowicie poufne oraz są przekazane z powrotem do Liberate. Nie będziemy publikować indywidualnych wypowiedzi, ale podsumowanie danych, w którym indywidualne odpowiedzi nie będą upublicznione i, które mogą dostarczyć obraz sytuacji na wyspie, zostaną podane do publicznej wiadomości.

Niepodsumowane rezultaty ankiety nie będą przez nas przekazane osobom trzecim lub dane wygenerowane przez ankietę nie będą użyte w celu innym niż ten powyżej opisany.

Ze względu na przedmiot tematu, który jest badany przez nas, ankieta prosi Cię o podanie informacji, które są uznawane za poufne dane osobiste lub dane specjalnej kategorii, jak na przykład stan zdrowia lub orientacja seksualna. Pomimo tego, że Twoja odpowiedź jest anonimowa, jeśli ciągle nie chcesz dzielić się z Liberate pewnymi delikatnymi informacjami, ankieta zawsze zawiera opcję ‘Gdzie indziej’, ‘Z innych powodów’ lub ‘Inna’, gdzie możesz określić się jako ‘wolę nie odpowiedzieć’ lub tym podobne.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości na temat wypełnienia tej ankiety lub ochrony danych osobowych, proszę zamejluj na adres vic@liberate.je. Jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, które będziesz mieć, będą traktowane przez Liberate jako poufne.

Wypełnienie ankiety powinno zająć około 10 minut.

Dziękujemy za to, że bierzesz udział w ankiecie. Mamy nadzieję, że zrobisz to z przyjemnością.

Question Title

* 1. Twoja zgoda

T