Screen Reader Mode Icon
Досвід отримання ВІЛ-послуг в умовах війни в Україні
(перша хвиля)
 
 
МБФ «Альянс громадського здоров’я» проводить опитування серед ключових груп та людей, які живуть з ВІЛ, щодо їх досвіду отримання послуг з профілактики та лікування ВІЛ в умовах війни в Україні.

Мета опитування – визначити потреби представників ключових груп та людей, які живуть з ВІЛ, в умовах війни та оцінити як поточні події вплинули на отримання послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Зібрана інформація буде використана для документування досвіду та прийняття рішень про зміни в наданні ВІЛ-сервісів.

Усі Ваші відповіді повністю анонімні, а результати будуть використані в узагальненому вигляді. Після підготовки фінального звіту всі дані будуть знищені.

Ваша участь в опитуванні добровільна, і Ви можете пропустити питання, на які не хочете відповідати, або припинити свою участь у будь-який момент без будь-яких наслідків для себе.
 
Щодо будь-яких питань щодо цього опитування або Вашої участі в ньому Ви можете завжди звернутися до профільного фахівця Альянсу – Оксани Ковтун, менеджера з досліджень та використання даних, електронною поштою kovtun@aph.org.ua 
 
Наша команда заздалегідь дякує Вам за участь і підтримку!

T