Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do trwających przygotowań nowego okresu programownia Funduszy Europejskich zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety (5 minut). Ankieta dotyczy Państwa potencjalnego zainteresowania realizacją projektów polsko-czeskiej współpracy transgranicznej z podmiotami po drugiej stronie granicy po roku 2021.

Ankieta jest anonimowa i ma charakter orientacyjny. Celem badania jest określenie czy istnieje potencjał ukierunkowania przyszłej perspektywy współpracy polsko-czeskiej na rozwój współpracy pomiędzy polskimi i czeskimi firmami.

Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i pomoc w określeniu przyszłych priorytetów programu.

Instytucja Zarządzająca programem Interreg V- A Czechy - Polska
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej

Question Title

Image

Question Title

* 1. Jaki rodzaj przedsiębiorstwa Państwo reprezentujecie?

Question Title

* 2. Proszę wskazać gminę (gminy) w Polsce i / lub w Republice Czeskiej , w których działa Państwa firma (lokalizacja Państwa działalności / produkcja / rozwój)

Question Title

* 3. Proszę wskazać branżę, w której działa Państwa przedsiębiorstwo (PKD lub słowa kluczowe opisujące Państwa przedsiębiorstwo)

Question Title

* 4. Czy bylibyście Państwo zainteresowani realizacją projektu transgranicznej współpracy swojej firmy z partnerem zagranicznym (przedsiębiorstwem, publiczną instytucją badawczą, ...) z Republiki Czeskiej, np. w zakresie wspólnego rozwoju, współpracy, transferu wiedzy lub innowacji?

T