Screen Reader Mode Icon
Drugstore працює для того, щоб ризики, пов’язані з сексом і наркотиками не зруйнували твоє здоров’я і не позбавили задоволення. Ми надаємо інформацію, консультації, засоби і послуги, які допомагають уникнути можливих негативних наслідків. Якщо хочеш стати учасником наших програм, або більше дізнатися про наші послуги - просимо тебе дати відповіді на кілька питань стосовно психоактивних речовин та сексуальної поведінки. Інститут психоактивних речовин МБФ «Альянс громадського здоров’я» використає надану тобою інформацію для розробки сучасних програм зменшення шкоди, сексуального, репродуктивного та психічного здоров’я. Учасникам опитування ми пропонуємо інформацію та засоби зменшення шкоди від вживання психоактивних речовин.

Зверни, будь ласка, увагу на те, що ми наразі не маємо змоги надсилати засоби зменшення шкоди до непідконтрольних уряду територій України. Коли ситуація зміниться або коли ти відвідуватимеш підконтрольні території – ти зможеш звернутися до співробітників проекту, які організують доставку засобів зменшення шкоди на зручну для тебе адресу.

Участь в опитуванні є повністю добровільною і ти можеш відмовитися від участі у будь-який момент. Ніякі особисті дані, які можуть тебе ідентифікувати, збиратися не будуть. Отримані дані будуть використовуватись тільки в узагальненому вигляді. Ніхто окрім дослідників не буде мати доступ до наданої тобою інформації.

Усі дослідження, у яких беруть участь люди, проходять експертизу етичного комітету, що перевіряє дослідження на відповідність етичним стандартам та займається захистом прав учасників. Якщо у тебе є запитання чи побоювання щодо дотримання твоїх прав як учасника дослідження, ти можеш анонімно звернутися до етичного комітету, який проводив експертизу за телефоном +380 98 822 05 10 або електронною поштою meteliuk@aph.org.ua (Анна Метелюк).

Будь ласка, надай чесні відповіді на всі питання! Для розвитку програми перевірки речовин (drug checking) нам важливо знати твої потреби і проблеми. Ми гарантуємо повну анонімність. Надана тобою інформація буде використана виключно для того щоб зробити вживання речовин в Україні безпечнішим.
 

Дякуємо за твій інтерес, гарного дня)

Команда Drugstore 🖤

Question Title

* 1. Чи згоден / згодна ти взяти участь в опитуванні?

T