1. JAUNIMO INFORMAVIMO PASLAUGOS

Labas!

Šie klausimai skirti tau, jei esi nuo 15 iki 29 m. amžiaus. Norime sužinoti, ar kada nors naudojaisi jaunimo informacijos centro, informavimo taško ar panašiomis paslaugomis ir ką manai apie ten teikiamą pagalbą.

Taip pat norime sužinoti, kaip naudojiesi informacija, pavyzdžiui, kokios informacijos paprastai ieškai, kokius šaltinius naudoji, kokiu būdu tau patogiausia gauti reikiamą informaciją ir ar lengva ją pasiekti. Ši apklausa padės mums suprasti jaunų žmonių informacinius poreikius ir pagerinti jaunimo informavimo paslaugų kokybę.

Visi atsakymai yra anonimiški. Tavo atsakymai nebus identifikuojami atskirai – juos analizuosime kartu su kitais atsakymais. Apklausos rezultatai bus naudojami jaunimo informavimo paslaugų gerinimui. Apklausos pildymas truks apie 15 min.

Jei turi klausimų, kreipkis į artimiausią jaunimo informacijos centrą ar informavimo tašką arba rašyk apklausos kūrimo komandai: survey@eryica.org

Ačiū!

Projekto „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“ komanda

* 1. AR ESI NAUDOJĘSIS JAUNIMO INFORMAVIMO PASLAUGOMIS (JAUNIMO INFORMACIJOS CENTRE / JAUNIMO INFORMAVIMO TAŠKE, JAUNIMO CENTRE, INTERNETU, SOCIALINĖSE MEDIJOSE IR PAN.)?

T