1. КОРИСТУВАЧАМ МОЛОДІЖНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СЛУЖБ

Привіт!

Цей опитувальник для Вас – молодих людей віком від 15 до 29  років. Ми хотіли б дізнатись, чи Ви коли-небудь користувалися послугами Молодіжних інформаційних центрів чи будь-яких їх дочірніх філіалів. Нам цікаво дізнатись, що Ви думаєте про допомогу та сприяння, які надаються інформаційними сервісами молоді.

Також ми бажаємо дізнатись про Вашу інформаційну поведінку, наприклад, яку в основному інформацію Ви шукаєте, які джерела використовуєте, якій формі подачі інформації Ви надаєте перевагу та як легко для Вас отримати доступ до цих джерел. Це опитування проводиться, щоб зрозуміти інформаційну поведінку молоді для подальшого покращення інформаційних послуг.

Ваші відповіді є добровільними та будуть конфіденційними. Відповіді не будуть визначатися як індивідуальні, всі відповіді будуть складені та проаналізовані як групові. Результати будуть корисними для покращення надання інформаційних послуг молодим людям. Надання відповідей займе приблизно 15 хвилин.

Якщо у вас виникнуть запитання, зверніться до найближчого молодіжного інформаційного центру чи напишіть команді опитування на адресу: survey@eryica.org.

Дякуємо за Ваш час!
Команда проекту майбутнього набору інструментів молодіжної інформації

* 1. ЧИ ВИ КОЛИСЬ КОРИСТУВАЛИСЬ МОЛОДІЖНИМИ ІНФОРМАЦІЙНИМИ СЛУЖБАМИ (Молодіжні інформаційні центри/пункти, Молодіжні центри, он-лайн інформація, соціальні медіа тощо)?

T