Дослідження "Портрет українських жінок-підприємиць"

Запрошуємо Вас долучитися до опитування в межах проєкту «Розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні», що проводиться Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», з метою оновлення результатів дослідження "Портрет українських жінок-підприємиць в Україні". Допоможіть нам з’ясувати, які особливості діяльності жіночого бізнесу в Україні у воєнний період.

За нашими оцінками, заповнення анкети триватиме не менше 30 хвилин. Онлайн опитування повинне бути завершене в один етап. Тобто Ви не зможете зберегти відповіді та повернутися до них пізніше. Тож якщо Ви погоджуєтеся взяти участь, будь ласка, переконайтесь, що Ви маєте принаймні такий обсяг часу.

Участь в опитуванні повністю добровільна. Ви можете відмовитися від участі, від відповіді на певні питання або закінчити опитування у будь-який час. Однак якщо Ви вирішите перервати опитування, ми не зможемо видалити саме Ваші відповіді із загального масиву даних, оскільки вся інформація є повністю анонімною.

Ваше рішення пройти це опитування буде сприйняте як поінформована згода на участь в дослідженні. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання щодо цього дослідження або Ваших правах як його учасниці, звертайтесь за email адресою: woman.camp2019@gmail.com

Для заповнення анкети Ви можете використовувати будь-який комп’ютер або мобільний пристрій, що гарантуватиме зручність та приватний характер опитування.

Question Title

* 1. Позначте Вашу стать

Question Title

* 2. Вкажіть, будь ласка, Ваш вік (тільки цифра)

Question Title

* 3. Чи маєте Ви дітей?

T