ائتلاف سلامت روان کودکان و جوانان انتاریو (Ontario Coalition for Children and Youth Mental Health) یک شبکه چندبخشی از همکاران استانی در زمینه‌های خدمات آموزش و پرورش، سلامت روان و اعتیاد، بهداشت و سلامت، بهداشت عمومی، قضایی، و خدمات عمومی و اجتماعی و پژوهشی است که در خدمت والدین/مراقبت‌کنندگان و جوانان می‌باشند. هدف اعضای این ائتلاف این است که با همکاری گروه‌های مختلف جهت فراهم کردن منابع و ابزارهای لازم برای گسترش اطلاعات مرتبط با سلامت روانی بین والدین/مراقبین، تضمین کند که کودکان و نوجوانان و جوانان در انتاریو و خانواده‌های آن‌ها از صحت و سلامت روانی برخوردار هستند. ما با اجرای این نظرسنجی در صدد هستیم ببینیم شما مایل هستید اطلاعات مربوط به سلامت روان کودکان چگونه در اختیارتان قرار بگیرد. این کار به ما کمک می‌کند تا منابعی را تهیه کنیم که همگام با نیازهای شما باشند و با همکاری با شرکای هیئت مدرسه خود این منابع را به صورتی که برای شما مفید باشد در اختیار شما قرار دهیم.
لطفاً به یاد داشته باشید که تکمیل این نظرسنجی داوطلبانه است و تمامی جواب‌ها محرمانه می‌باشند. ما نیازی به اسم شما نداریم و نتایج به پاسخ‌دهنده خاصی نسبت داده نمی‌شوند. تکمیل این نظرسنجی به 15 تا 20 دقیقه وقت نیاز دارد.
اگر سوال یا نگرانی درباره این نظرسنجی دارید یا برای تکمیل این نظرسنجی به کمک هست لطفاً با ایمیل CoalitionSurvey@opsba.org تماس بگیرید. ما مشتاق دیدن موفقیت کودکان و نوجوانان در مدرسه، خانه یا جامعه هستیم و از این موضوع آگاهیم که برخورداری از صحت و سلامت روانی برای رسیدن به چنین هدفی ضروری است. با انجام این نظرسنجی شما به ائتلاف ما کمک می‌کنید تا منابع لازم را برای شما یعنی والدین/مراقبان انتاریو تهیه کنیم.
لیست واژگان:
والدین/مراقب: ساختار خانواده‌ها منحصربه‌فرد است. ما از واژه والدین/مراقب استفاده می‌کنیم تا به هر فرد بزرگسالی که مستقیماً در زندگی کودک/نوجوان دخیل است اشاره کرده باشیم.
کودک: به جز سوال اول که مرتبط با اطلاعات پیش‌زمینه‌ای است و درباره تمامی کودکان و نوجوانان خانواده شما می‌باشد، در این نظرسنجی غالباً از واژه «فرزند شما» استفاده می‌شود. برای پاسخ‌دهی به سوالات این نظرسنجی می‌توانید هر کدام یا تمامی فرزندان خود را در نظر بگیرید.
سلامت روانی: سلامت روانی به سالم بودن از لحاظ روانی برمی‌گردد به طوری که فرد بتواند از عهده استرس‌های زندگی بر بیاید، متوجه توانایی‌های خود شود، عملکرد خوبی از لحاظ یادگیری و کاری داشته باشد و به جامعه خود کمک کند. (سازمان بهداشت جهانی)
مشکل سلامت روانی: تغییر در وضعیت سلامت روانی طبیعی است. وقتی که چنین تغییراتی اثر منفی روی احساسات، طرز عمل یا تفکر فرد؛ نحوه کنترل استرس یا روی روابط فرد دارد، چنین شرایطی ممکن است موجب بروز مشکل یا نگرانی شود. برای کنترل این احساسات متداول ناراحتی ممکن است به روش‌های مقابله و حمایت‌های اجتماعی نیاز باشد.

بیماری روانی - نشانه بیماری روانی ایجاد تغییر در نحوه تفکر، روحیات و رفتار فرد است که در نتیجه ناراحتی و اختلال زیاد در عملکرد فرد را به همراه دارد. بیماری روانی با احساس ناراحتی که فرد در واکنش عادی به شرایط دشوار دارد متفاوت است (PHAC).
اطلاعات بیشتر درباره ائتلاف کودکان و جوانان انتاریو.
کسب اطلاعات بیشتر درباره کارشناسان سلامت روانی: کارشناسان سلامت روانی در انتاریو

Question Title

* 1. من مایلم در این نظرسنجی شرکت کنم و رضایت می‌دهم که پاسخ‌های اینجانب ثبت و در اختیار اعضای این ائتلاف قرار بگیرد تا به روند تهیه منابع مرتبط با افزایش دانش والدین/مراقب‌ها در زمینه سلامت روانی از طریق مدارس انتاریو کمک شود.

T