Це опитування проводиться в рамках діяльності програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з Державною регуляторною службою України.

Метою опитування є оцінка діючої системи державного нагляду (контролю), а також тих змін, які відбулися в 2019 році після завершення дії мораторію на перевірки малого та середнього підприємництва (МСП). За даними опитування буде визначено, наскільки представники МСП обізнані з роботою системи державного нагляду (контролю), своїми правами під час проведення перевірок, а також після їх завершення. Результати опитування будуть використані для визначення потреб МСП у підтримці з питань державного нагляду (контролю).

Відповіді представників МСП на питання цього опитування залишаться конфіденційними і використовуватимуться для підготовки узагальненого звіту, що буде оприлюднено публічно.

Question Title

* 1. Будь ласка, вкажіть ваш статус:

Question Title

* 2. Якою є середня кількість найманих працівників у Вашому бізнесу в 2018 р.?

Question Title

* 3. Ваша стать

Question Title

* 4. Місце здійснення підприємницької діяльності:

Question Title

* 5. У якій галузі Ви здійснюєте діяльність:

Question Title

* 6. Чи є Ви або Ваше підприємство членом будь-якої бізнес-асоціації?

Question Title

* 7. Чи відомо Вам про основні аспекти щодо функціонування системи державного нагляду (контролю)?

Question Title

* 8. Чи проводився у Вас або на Вашому підприємстві плановий захід державного нагляду (контролю) після закінчення мораторію на проведення перевірок (починаючи з 1 січня 2019 року)?

Question Title

* 9. Чи проводився у Вас або на Вашому підприємстві позаплановий захід державного нагляду (контролю) після закінчення мораторію на проведення перевірок(починаючи з 1 січня 2019 року)?

Question Title

* 10. Чи стикалися Ви з порушеннями з боку працівників державних контролюючих органів під час цих планових і позапланових заходів державного нагляду (контролю)?

Question Title

* 11. Які саме порушення службовців державних контролюючих органів Ви помітили?

Question Title

* 12. У якій формі відбулось порушення?

Question Title

* 13. Чи оскаржували Ви або Ваше підприємство дії контролерів під час здійснення планового/позапланового заходу державного нагляду (контролю) у адміністративному порядку?

Question Title

* 14. Чи оскаржували Ви або Ваше підприємство дії контролерів під час здійснення планового/позапланового заходу державного нагляду (контролю) у судовому порядку?

Question Title

* 15. Чи оскаржували Ви або Ваше підприємство результат здійснення планового/позапланового заходу державного нагляду (контролю) у судовому порядку?

Question Title

* 16. Чи хотіли б Ви або Ваше підприємство заздалегідь отримувати інформацію (повідомлення/нагадування) про планові/позапланові заходи державного нагляду (контролю)?

Question Title

* 17. Що з переліченого нижче було би корисним для Вас або Вашого підприємства (оберіть із запропонованого переліку ТРИ пріоритетні позиції або надайте власну пропозицію):

Question Title

* 18. Чи готові Ви (Ваше підприємство/організація) розглядати можливість плати за таку інформацію/ послуги після попереднього безкоштовного ознайомлення з сервісом?

0 of 18 answered
 

T