The European Skills Survey on Sport Volunteering is now closed. We thank you for your interest and feel free to contact the leader of the survey by email (eosesec@eose.org) if you have any comments or want to share any good practice. Best regards, V4V Survey Management eosesec@eose.org
Vai vēlaties veidot savas aptaujas?
Uzziniet klientu, darbinieku, interesentu viedokli un vēl daudz ko citu. Iegūto informāciju izmantojiet, lai pieņemtu ar datiem pamatotus lēmumus.
Noklikšķinot uz “Izveidot bezmaksas kontu” vai Facebook, vai Google, jūs piekrītat lietošanas noteikumiem un privātuma paziņojumam. Jūs arī piekrītat saņemt e-pasta ziņojumus ar informāciju un piedāvājumiem, kas ir saistīti ar mūsu pakalpojumiem. Jebkurā laikā lapā “Mans konts” varat atteikties no šo e-pasta ziņojumu saņemšanas.

Vai jūsu uzņēmums nodrošina darbiniekiem svarīgas priekšrocības?

Cilvēkiem patīk, ka viņu darbs tiek novērtēts. Veiciet aptauju, lai uzzinātu, vai piedāvājat pamudinājumus, ko vēlas darbinieki vai potenciālie kandidāti.

Uzņēmuma darbības uzlabošana

Iegūstiet piekļuvi efektīviem risinājumiem, kas palīdz ātri saņemt atsauksmes no klientiem, interesentiem un darbiniekiem.

95% Fortune 500 sarakstā iekļauto uzņēmumu uzticas SurveyMonkey platformai People Powered Data