The European Skills Survey on Sport Volunteering is now closed. We thank you for your interest and feel free to contact the leader of the survey by email (eosesec@eose.org) if you have any comments or want to share any good practice. Best regards, V4V Survey Management eosesec@eose.org
Kas soovite luua oma küsitlusi?
Saate koguda klientide, töötajate, potentsiaalsete partnerite ja teiste arvamusi. Saadud ülevaated võimaldavad langetada paremaid ja andmepõhiseid otsuseid.
Kui klõpsate nuppu „Loo tasuta konto“ või „Facebook“ või „Google“, nõustute kasutustingimuste ja privaatsusteatega. Samuti annate oma nõusoleku saada meili teel meie teenustega seotud teavet ja pakkumisi. Need meilitellimused saate soovi korral alati tühistada lehel „Minu konto“.

Kas teie ettevõttel puuduvad olulised hüved?

Inimestele meeldivad tööandja pakutavad erisoodustused. Uurige küsitluse abil järele, kas pakute hüvesid, mida töötajad ja võimalikud kandidaadid soovivad.

Äritegevuse uus tase

Saate juurdepääsu võimsatele lahendustele, mille abil kiiresti koguda tagasisidet klientidelt, potentsiaalsetelt klientidelt ja töötajatelt.

95% Fortune 500 ettevõtteid koguvad inimestelt andmeid SurveyMonkey abil