Screen Reader Mode Icon

1. Termin wypełnienia tej ankiety upływa 31 marca 2024 r.

Od czasu pierwszej publikacji Podstawowych informacji o H&I na świecie zaszło wiele zmian, a w NAWS słyszeliśmy o wielu adaptacjach i nowych podejściach. Możesz mieć doświadczenie we wszystkich poniższych obszarach lub w tylko jednym. Doceniamy Twoją gotowość do pomocy.

Ankieta ta ma pomóc w stworzeniu nowych zasobów do służby H&I. Naszą aktualną wizją jest posiadanie trzech materiałów przedstawiających Podstawowe informacje o H&I – jednego skupiającego się na systemie penitencjarnym, sądach ds. narkotyków i sponsorowaniu za kratami, kolejnego koncentrującego się na niesieniu posłania do ośrodków terapeutycznych oraz ostatniego, poświęconego komitetom H&I i ich funkcjom. Jesteśmy otwarci na to, dokąd zaprowadzą nas odpowiedzi udzielone przez Wspólnotę, lecz chcieliśmy pokazać Ci jak wiele jest do zrobienia.

Potrzebujemy i pragniemy Twojej pomocy w zaktualizowaniu naszych zasobów dotyczących H&I, aby zobrazować nasze obecne doświadczenie w tej służbie.
Jakie są najważniejsze punkty do uwzględnienia w Podstawowych informacjach o H&I w następujących obszarach:

Question Title

* 1. Dlaczego służę w H&I?

Question Title

* 2. Komitety H&I

Question Title

* 3. Wymiar sprawiedliwości

Question Title

* 4. Ośrodki terapeutyczne

Question Title

* 5. Sponsorowanie za kratami 

Question Title

* 6. Wykorzystanie technologii

Question Title

* 7. Czy jest jeszcze coś co powinno zostać uwzględnione w Podstawowych informacjach o H&I, a nie było uwzględnione powyżej?

Daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania. Prosimy o podanie danych kontaktowych, abyśmy mogli zebrać dodatkowe informacje w razie potrzeby. Podanie adresu e-mail jest opcjonalne.

Question Title

* 8. Jak masz na imię?

Question Title

* 9. Powiedz nam skąd jesteś

Question Title

* 10. Jaki jest Twój adres e-mail?

Question Title

* 11. Wypełniam ankietę jako:

0 z 13 z odpowiedziami
 

T