Привіт!

Що це?
Це опитування для молоді віком 10-17 років.
У цьому опитуванні ти зможеш розповісти нам більше про свої ідеї щодо того, в якому віці молодь повинна займатися певними життєвими питаннями, наприклад, вийти заміж/одружитися або залишити школу, щоб отримати роботу, тощо.

Хто ми такі?
Ми - науково-дослідна організація "Лабораторії молодіжної політики" і ми співпрацюємо з ЮНІСЕФ. Виходячи з ваших відповідей, ми будемо складати звіти для ЮНІСЕФ, щоб допомогти їм розробити кращі програми для молоді.

Вирішувати тобі!
Ти проходиш це опитування добровільно - це означає, що ти робиш це тому що ти так хочеш, і ніхто тебе не змушує. Якщо ти схочеш припинити участь в опитуванні – це можливо в будь-який час.

Ми радимо тобі поговорити зі своїми батьками / опікунами про це опитування та повідомити їм, що ти його пройшов/пройшла.

Твої відповіді будуть конфіденційними - це означає, що ніхто не зможе дізнатись, що саме ти відповів/відповіла на ці запитання.

Як почати?
Якщо ти розумієш все, вказане на цій сторінці, натисни "Так" нижче, і опитування розпочнеться. Це опитування буде відкрите до 10 листопада 2017.

Опитування складається з 42 питання та займе приблизно 20 хвилин. Якщо ти закриєш вікно або натиснеш на «чорну стрілочку» в твоєму браузері, опитування припиниться. Всі твої відповіді будуть втрачені, і ти не зможеш його знову запустити.

Хочеш дізнатися більше?
Якщо у тебе є будь-які питання, ти можеш надіслати нам електронного листа за адресою agematters@youthpolicy.org

Ти можете відвідати наш веб-сайт http://www.agemattersnow.org/ для отримання додаткової інформації. Результати цього проекту будуть розміщені на веб-сайті англійською мовою на початку 2018 р. Та на інших мовах пізніше. 

* 1. Ти розумієш все вище вказане?

Якщо у тебе є вади зору, скористайся лупою екрана. У разі порушення слуху, будь-ласка, використовуй програму зчитування з екрану з системою "text-to-speech" (TTS). Це опитування може бути заповнено за допомогою голосової команди та відповідного програмного забезпечення. Для цього не потрібна миша чи клавіатура. Ми також рекомендуємо тобі попросити своїх друзів або батьків / опікунів допомогти заповнити це опитування, якщо це необхідно.

T