Ви назавжди пов'язані з фірмою і є особливими стейкхолдерами для нас. Ви є частиною родини KPMG, і тому ми хочемо ділитися нашими новинами, досягненнями, співпрацювати і тримати міцний постійний зв'язок ❤️
Будь ласка, заповніть форму українською або англійською мовою, щоб ми могли зв’язатися з вами.

Forever you are associated with the firm and as such, we cannot and would not want to treat you like any other of our stakeholders. You are part of the KPMG family and so we would like regularly to share our news and achievements and keep in touch with you ❤️
Please fill in the following form in Ukrainian or English, so that we can reach you in the future.

Question Title

* 1. Ім’я / First Name

Question Title

* 2. Прізвище / Last Name

Question Title

* 3. Посада в KPMG на дату звільнення / Position with KPMG

Question Title

* 4. Відділ в KPMG / Department within KPMG

Question Title

* 5. Рік звільнення / Date of leaving

Question Title

* 6. Місце роботи зараз / Your current place of work now

Question Title

* 7. Посада зараз / Current position

Question Title

* 8. E-mail

Question Title

* 9. Особистий номер телефона / Private phone

Question Title

* 10. Дата народження / Birthday

Question Title

* 11. Посилання на особистий профіль в LinkedIn / Link to your personal LinkedIn profile

Question Title

* 12. Я підтверджую,

Відправка вами заповненої форми означає надання вами своєї згоди на обробку вашої контактної інформації (далі – «Персональні дані») і її подальше уточнення і використання для цілей розвитку бізнесу KPMG в Україні, зокрема з метою надсилання вам комерційних пропозицій, інформаційних матеріалів про наші послуги, запрошень на різні заходи, які організовуються KPMG в Україні. Згода також надається оператору платформи, яка використовується для проведення опитування на умовах такого оператора.

Під «KPMG в Україні» розуміється АО «КПМГ Право», ТОВ «КПМГ-Україна» та ПрАТ «КПМГ Аудит», кожен з яких діє як самостійний розпорядник Персональних даних. Адреса розпорядників: вул. Князів Острозьких, 32/2, 01010, м. Київ, Україна.

Якщо ви хочете, щоб інформація про вас була видалена після її використання для цілей реєстрації, зверніться до нас за адресою markets@kpmg.ua. Ця згода надається до моменту її відкликання суб'єктом персональних даних шляхом надсилання повідомлення в електронній формі за адресою markets@kpmg.ua.

T