Drogi Promotorze Wellbeingu,
Cieszymy się, że idea wellbeingu jest bliska Twojemu sercu.
Wspólnie możemy podnosić poziom wellbeingu pracowników w wielu organizacjach, a przy okazji promować markę Twojej firmy jako pracodawcę, który dba o dobrostan pracowników.

Poniżej znajdziesz formularz, poprzez który możesz przesłać nam jako wstępny opis praktyk wellbeingowych stosowanych w Twojej firmie.
Formularz zawiera pytania dotyczące praktyk, słabych i mocnych stron w obszarach wellbeingu.

Po otrzymaniu formularza nasz zespół przeanalizuje Twoje zgłoszenie i zaproponuje sposób wdrożenia i przyznania certyfikatu Wellbeing Leader.

W kolejnym etapie ustalimy wszelkie szczegóły wspólnego działania.

WAŻNE: Ta ankieta ma charakter poufny i wszelkie uzyskane informacje nie będą nigdzie wykorzystywane.

Jej jednym celem jest wstępna weryfikacja praktyk wellbeingowych, abyśmy mogli dobrze dobrać ofertę dla Państwa organizacji.

Do miłego usłyszenia!
Wellbeing Institute

Question Title

* 1. Twoje dane kontaktowe

Question Title

* 2. Na ile aktualnie oceniasz poziom wellbeingu w Twojej organizacji? *

0 Jest bardzo źle! Ludzie czują się źle i nie mamy działań wspierających wellbeing. 10 - Jest wspaniale! Mamy dużo wspierających działań i ludzie mają wysoki poziom wellbeingu!
Clear
i We adjusted the number you entered based on the slider’s scale.

Question Title

* 3. Aktualny stan działań wellbeingowych *

Question Title

* 4. Jakie działania wellbeingowe i wspierające dobrostan pracowników są na dzień dzisiejszy stałym elementem w Waszej organizacji? *

Question Title

* 5. Jak uważasz jakie działania, doświadczenia pracowników są Waszą mocną stroną i podnoszą poziom wellbeingu w Twojej organizacji? *

Question Title

* 6. Jak uważasz jakie działania, doświadczenia pracowników są Waszą słabą stroną i obniżają poziom wellbeingu w Twojej organizacji? *

Question Title

* 7. W jaki sposób badacie poziom zaangażowania, wellbeingu w organizacji i efektywność działań wspierających dobre samopoczucie pracowników? Wypisz te wskaźniki, które monitorujecie. *

Question Title

* 8. Tu wpisz inne ważne z Twojego punktu widzenia elementy, które dotyczą wellbeingu w Twojej organizacji, a pomogą nam zrozumieć lepiej jak to w rzeczywistości funkcjonuje.

0 of 8 answered
 

T