Вітаємо!
Якщо Ви читаєте цей текст – значить Ви робите перший крок у багаторівневому процесі відбору до програми із повною зайнятістю Школи «Інженери Порозуміння». Ми сподіваємося, що Ваш вибір свідомий і зумовлений покликанням сприяти через Інженерію Порозуміння мирним процесам у власній громаді та в Україні загалом.   
 
Просимо Вас уважно ознайомитись із умовами «Програми з повною зайнятістю» і якщо Ви зрозумієте, що ці умови не відповідають Вашим можливостям, або ж Ваше бажання долучитися до Школи ІП має іншу мотивацію – дуже просимо Вас  переглянути подачу Вашої кандидатури на наш конкурс. Натомість, в рамках інших (короткотерміновіших) проєктів «Простору Гідності» ми, можливо, зможемо запропонувати Вам альтернативні способи набути знання та розвинути навички з побудови миру в Україні. Для детальнішого обговорення запрошуємо Вас зв’язатися з нами через поштову скриньку/сторінку в мережі Facebook. Це прохання пов’язане з відповідальною задачею організаторів інвестувати довірені донором проєктні ресурси у підготовку саме тих учасників, хто моє професійне і природне покликання – повністю присвятити себе розбудові миру в Україні.

Тож якщо Ви дійсно бажаєте стати членом професійної спільноти Інженерів Порозуміння за покликанням і саме тому обираєте навчатися у нашій Школі – просимо уважно ознайомитися з наступними пунктами:
1. Емоційні виклики під час навчання. Будь ласка, візьміть, до уваги, що часом перебувати/навчатися у Школі ІП може бути дуже непросто. З досвіду процесів у попередніх групах ми бачимо, що чим більше незагоєних емоційних ран і невирішених травм є у людини, тим важче вона проходитиме час у Школі.

2. Цілісність у покликанні.
Інженер Порозуміння, поза своїми кваліфікаціями у миробудуванні – людина, поруч з якою інші відчувають безпеку, довіру, турботу, емпатію, розуміння, повагу, чесність, справжність. І якщо ми побачимо, що Ваші дії у стосунках з іншими учасниками, організаторами і викладачами Школи не будуть хоч трохи це віддзеркалювати, наша віра у те, що Ви зможете стати Інженером Порозуміння стане зовсім малою. В такому разі Вашу участь у програмі може бути припинено.

3. Свобода обирати. Ви можете припинити участь у програмі за вл­асною ініціативою у будь-який час. Та у разі прийняття такого рішення, будь ласка, повідомте організаторів якомога заздалегідь.

4. Важливість покликання. Для нас не є визначальними Ваша освіта чи професія – адже з попереднього досвіду ми навчилися, що ні освіта, ані набута раніше професія учасника проекту не можуть гарантувати те, чи станете він/вона добрим Інженером Порозуміння. Тож, якщо Ви відчуваєте покликання до участі в програмі – наше запрошення саме для Вас, незалежно від Вашої освіти чи професії.

5. Повноцінна залученість. Участь у Програмі з повною зайнятістю Школи ІП буквально передбачає повну зайнятість і цілковиту залученість протягом приблизно одного календарного року. За таких умов Ви навряд чи зможете поєднувати навчання у Школі ІП з іншою діяльністю, що потребує Вашої зайнятості (робота, проактивні активізм та волонтерство, сім'я з маленькою дитиною, тощо). Тому ми дуже просимо Вас ретельно все зважити, розрахувати час, сили і можливості, перш ніж розпочати участь у відбірковому конкурсі. 

6. Безоплатне навчання.  Навчання та перебування в Будинку ІП під час усього року пропонується учасникам на безоплатній основі. Проект також покриває усі витрати на подорожі учасників в рамках проекту і забезпечує харчуванням у час навчання у Будинку ІП.

Для тих учасників, які під час навчання потребуватимуть фінансової підтримки, проект готовий розглянути можливість виділити матеріальну благодійну допомогу на щомісячній основі впродовж навчального року. Ви матимете можливість сказати нам про це нижче – у пункті 15 цієї форми.


Ото ж, якщо Ви готові здійснити наступний крок у цій формі – у Вашому житті може розпочатися новий період, спершу як кандидата/кандидатки, а відтак і як учасника/учасниці Школи Інженерів Порозуміння, і врешті, як випускника Школи – Інженера Порозуміння. Цей майбутній період, швидше за все, буде давати про себе знати через сильні емоції, брак ясності, стани невизначеності, певної розгубленості, хвилювання, навіть відчаю та через інші виклики. І в цьому періоді Вашого життя також буде багато зв’язку, надії, дружби, турботи, розвитку, а головне – прекрасних трансформацій! 
То як – Ви готові почати?

Будь ласка, перш ніж оберете натиснути кнопку нижче, ще раз добре розважте над інформацією вище.

Бажаємо, щоби цей Ваш вибір був передусім заснований на розпізнанні своєї «Сродної праці».

Прийняти добре рішення Вам також допоможе інформація про проект на його офіційному сайті https://peaceengineers.com та на сторінці проекту в мережі Face Book. <<

Question Title

 

<div style="text-align: center;"> </div>
 
20% of survey complete.

T