Дата: 1 грудня 2023 року

Тривалість заходу: з 11:00 до 13:00 за київським часом

Формат: офлайн

Адреса: м. Львів, БЦ «Технопарк», вул. Героїв УПА, 72, корп. 40, офіс 453

Запрошуємо вас взяти участь у семінарі: «Відновлення податкових перевірок: алгоритм підготовки, SAF-T UA та інші аспекти»

Ми розповімо про поточні податкові перевірки, їх останні тенденції та статистику за результатами 9 місяців 2023 року. Поспілкуємося про чергові законодавчі зміни та потенційне повне зняття мораторію на планові перевірки вже з 1 грудня 2023 року. Надамо практичні рекомендації щодо підготовки та найбільш ефективного алгоритму дій під час проведення перевірки, щоб знизити ризик податкових донарахувань та штрафних санкцій. Ми також обговоримо аудиторський файл SAF-T UA, який вже зараз податкові органи можуть вимагати під час перевірок.

Окрім того, обговоримо окремі операції, що найбільше привертають увагу податкових органів під час перевірок, зокрема визнання окремих видів витрат у період воєнного стану та уцінку активів. [KI1] [PO2] Поділимося рекомендаціями, як документально оформлювати такі операції, щоб зменшити податкові ризики.

На заході обговоримо наступні питання:
  • Яка статистика та тенденції поточних податкових перевірок?
  • Яким потенційно буде порядок формування плану-графіку проведення документальних планових перевірок (з урахуванням законопроєкту №10016-д)? Кому слід очікувати інспекторів у 2024 році?
  • Як завчасно підготуватись та успішно пройти податкову перевірку?
  • SAF-T UA: структура, основні проблемні питання та підготовчі заходи
  • Визнання витрат та їх документальне оформлення у період воєнного стану (знищене майно та дебіторська заборгованість)
  • Оподаткування операцій з уцінки запасів та основних засобів (ПнП та ПДВ)
Спікери:

Оксана Панченко, АССА, старша менеджерка, податкове консультування, KPMG в Україні.

Оксана має значний досвід у податковому та юридичному консультуванні, податковому супроводженні угод злиття і поглинання; спеціалізується на передінвестиційних і передпродажних податкових дослідженнях міжнародних і українських компаній. Оксана має 12-річний досвід у проведенні податкових діагностик та консультуванні з податкових і бухгалтерських питань. Крім того, Оксана виступає лектором на семінарах з податкового законодавства та читає тренінги в межах KPMG Insight Academy.

Ірина Хиляк, менеджерка, практика з вирішення податкових спорів KPMG в Україні.

Професійний досвід Ірини включає захист інтересів клієнтів з різних галузей бізнесу у спорах щодо нереальності господарських операцій, правильності застосування стандартів бухгалтерського обліку, застосування пільгової ставки при виплаті процентів, дивідендів і роялті на користь нерезидентів, реєстрації податкових накладних, функціонування системи електронного адміністрування ПДВ.

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтеся до 30 листопада 2023 року (включно).

Участь у семінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації!
Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

З питань реєстрації та участі просимо звертатися до Катерини Демус на електронну адресу: kdemus@kpmg.ua

Будемо раді бачити Вас на нашому семінарі!

Важливо: семінар буде проводитись виключно в офлайн-режимі в офісі KPMG в Україні. Онлайн-трансляція не передбачена. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація, яка буде презентована, має загальний характер і не призначена для вирішення обставин будь-якої конкретної особи. Незважаючи на те, що ми намагаємося надавати точну

Question Title

* 1. Контактна інформація

Question Title

* 2. Ваше запитання до спікерів 

* Натискаючи на кнопку «Готово», я даю згоду компаніям ПрАТ «КПМГ Аудит», ТОВ «КПМГ-Україна» і АО «КПМГ Право» на використання і обробку моїх персональних даних, вказаних в цій формі, з метою надсилання інформації про семінари, тренінги та інші новини, відповідно до Заяви про дотримання конфіденційності.

Під «KPMG в Україні*» мається на увазі ПрАТ «КПМГ Аудит» та/або ТОВ «КПМГ-Україна» та/або АО «КПМГ Право».
© 2023 ТОВ «КПМГ-Україна», компанія, зареєстрована згідно із законодавством України, член глобальної організації незалежних фірм KPMG, що входять до KPMG International Limited, приватної англійської компанії з відповідальністю, обмеженою гарантіями своїх учасників.
Назва KPMG та логотип KPMG є зареєстрованими торговими марками або товарними марками, що використовуються за ліцензією учасниками глобальної організації незалежних фірм KPMG.

T