Máte ve svém okolí nadšence amatérského fotbalu, díky kterému místní fotbalový život vzkvétá? Přihlaste ho do ankety Osobnost amatérského fotbalu 2019. Anketa se koná v rámci programu Gambrinus Kopeme za fotbal, který podporuje více než 900 amatérských klubů v České republice.

Při vyplňování nominačního formuláře uveďte obec a fotbalový klub, u kterého nominovaný působí. Pamatujte, že nominovaná osobnost musí být starší 18 let. Její přínos amatérskému fotbalu stručně popište vlastními slovy. Zdůvodnění nominace je klíčové pro další postup nominovaného v soutěži, věnujte tedy této části zvýšenou pozornost. Pokud vámi navržený jedinec postoupí do celostátního finále, můžete získat soudek piva značky Gambrinus.

Question Title

* 1. Jméno a příjmení nominované osoby

Question Title

* 2. Obec

Question Title

* 3. Kontakt (telefon, e-mail)

Question Title

* 4. Zdůvodnění nominace - rozsah 200-500 znaků: např. František pomáhá rozvoji amatérského fotbalu ve Lhotě už 20 let, povedlo se mu získat peníze z grantů pro rekonstrukci šaten, zasloužil se o výchovu mladých talentů v obci…

Question Title

* 5. Vaše údaje: Jméno a příjmení

Question Title

* 6. Telefon

Question Title

* 7. E-mail

Návrhy na udělení ceny Osobnost amatérského fotbalu 2019 lze posílat prostřednictvím formuláře do 14. listopadu 2019. Finalisté soutěže budou představeni od 19. listopadu 2019 na stránkách Deníku. Právě na webu denik.cz můžete hlasovat pro svého favorita do 25. listopadu 2019, Osobnost amatérského fotbalu 2019 bude vyhlášena 9. prosince 2019.
Zasláním tohoto formuláře ručím za pravdivost uvedených údajů a beru na vědomí zpracování osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.

T