Dobrý den,
 
každoročně se na Camino vydávají stovky tisíc poutníků z celého světa, což nás vede k zajímavým otázkám ohledně sociálních a psychologických aspektů poutě. Zajímá nás složení poutnické populace z hledisek socioekonomických a náboženských, stejně tak sociální vztahy či to, jak jsou poutníci vnímáni jimi samotnými a jejich okolím.
Pokud jste se někdy během svého života vydali na pouť do Santiaga (ať už kteroukoliv cestou), můžete se účastnit tohoto předběžného dotazníkového šetření. Vzhledem k tomu, že vyplnění dotazníku trvá cca 25-30 minut, zařazujeme všechny účastníky do slosování o 5 x 1000 Kč po získání odpovědí od prvních 100 účastníků.
Pokud se rozhodnete výzkumu zúčastnit, přečtěte si informace o studii na následujících stránkách. Poté vyplňte vaše jméno a e-mailovou adresu, na kterou vám bude následně zaslán kód a výzkumný dotazník.
Děkujeme za váš čas a námahu.
 
Za výzkumný tým
Radim Chvaja

Question Title

Image

Question Title

Image

Question Title

* 1.
Souhlasíte se vstupem do studie?

Question Title

* 2. Jméno a příjmení:

Question Title

* 3. E-mailová adresa. 
Na tuto adresu Vám bude během následujícího dne zaslán mail s KÓDEM a odkazem na výzkumný dotazník. Na této adrese budete také kontaktováni v případě výhry a budou Vám na něj zaslány výsledky studie. Pro jistotu si vyplněnou adresu zkontrolujte.

Během dne Vám na uvedený email zašleme odkaz a číselný kód. Dotazník na zaslaném odkaze Vás vyzve k napsání tohoto kódu. Děkujeme.
0 of 3 answered
 

T