Vitajte v prihlasovacom formulári pre zapojenie sa do programu festivalu vedy Európska noc výskumníkov 2017.  V novom ročníku by sme Vás chceli povzbudiť k tvorivému a inovatívnemu prístupu k Vašim prezentáciám a vytvoreniu nového obsahu. Výborná príležitosť pre zviditeľnenie vašej inštitúcie a univerzity je využitie možnosti účasti aj v iných festivalových mestách mimo svoje domovské mestá, naprieč celým Slovenskom. Návštevníkom tak spolu ponúkneme čo najpestrejšie ukážky výsledkov vedy a výskumu z rôznych regiónov.

1 formulár = 1 vedecký stánok
V prípade, že budete mať záujem prihlásiť viac vedeckých stánkov, použite prosím pre každý stánok samostatný formulár a uveďte vždy jeho presný názov, pod ktorým bude označený, a zároveň prezentovaný v rámci propagačnej kampane.

Online prihlasovanie Vašich aktivít a vedeckých stánkov bude uzavreté 5. septembra 2017. Po spracovaní Vašej prihlášky v systéme Vás bude telefonicky kontaktovať lokálny koordinátor pre dané miesto podujatia, s ktorým si potvrdíte technické a priestorové požiadavky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: nocvyskumnikov@sovva.sk

Ďakujeme Vám a tešíme sa na Vaše prezentácie!
Organizačný tím Európskej noci výskumníkov 2017


T