Вступ

Дякуємо за те, що погодилися взяти участь у нашому опитуванні – ми високо цінуємо ваш час і готовність поділитися своїм досвідом.

Це дослідження має на меті зрозуміти ваш досвід і думки щодо підтримки, яку ви мали змогу отримувати або не отримували від організацій, урядів, мереж, рухів та інших осіб з-поза меж вашої країни. Це опитування запитує як про підтримку вашої справи, так і про підтримку, надану вам як індивідуальному активісту.

Мета даного дослідження полягає в тому, щоб переорієнтувати таку підтримку на потреби активістів і таким чином допомогти підсилити ту дивовижну роботу, яку ви і ваші колеги-активісти здійснюєте у вашій країні.
 
Опитування призначене для активістів з дванадцяти країн: Колумбії, Єгипту, Індії, Кенії, М’янми, Росії, Судану, Тунісу, Туреччини, Уганди, України та Венесуели.

Ми прагнемо дізнатися думку тих, хто бере активну участь у громадських рухах, організації спільноти, веденні блогів, правовому активізмі, журналістських розслідуваннях і ненасильницьких формах громадянського спротиву. Ми НЕ опитуємо тих, хто професійно зайняті в міжнародних організаціях або міжнародних неурядових організаціях, за виключенням випадків, якщо вони також займаються іншими формами активізму.

Опитування буде анонімним, і, якщо ви бажаєте отримати зворотній зв’язок стосовно результатів дослідження, ви можете приєднатися до списку розсилки Rhize на сайті http://www.rhize.org/.

Це дослідження фінансується Атлантичною радою та Фондом Відкритого Суспільства і здійснюється Rhize, глобальною платформою, яка з’єднує активістів з інструментами, стратегіями та мережами, яких вони потребують, щоб мати більший вплив в боротьбі за більш справедливий, інклюзивний і демократичний світ. Дані належатимуть Rhize, Атлантичній раді та ФВС і будуть представлені у публічних звітах і доступні для громадського користування.

Опитування займає 30-45 хвилин.

Якщо у вас є запитання, або ви хочете поділитися думкою з приводу опитування або вашої взаємодії з координаторами дослідження Rhize у вашій країні, ви можете надіслати електронного листа Джексону Фішеру-Ворду (Jackson Fischer-Ward) sза адресою jackson@rhize.org
Повідомити про проблему

T