Screen Reader Mode Icon
 
 
Dziękujemy za zainteresowanie tym kwestionariuszem online. Ankieta ta ma na celu zbadanie doświadczeń rodzin podczas pandemii koronawirusa.  Wypełnienie  niniejszej ankiety zajmie około 30 minut.  Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami zanim wyrazisz zgodę na udział, zaznaczając pole "tak" poniżej.
 
Zostaniesz poproszony, aby odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących swojego życia rodzinnego, ogólnego samopoczucia, relacji i tego, jak radzisz sobie podczas pandemii Covid-19.
 
Pamiętaj, że udział w ankiecie jest dobrowolny. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział, możesz wycofać się w dowolnym momencie wypełniania kwestionariusza, z dowolnego powodu, przed przesłaniem odpowiedzi, naciskając przycisk "Zakończ" lub zamykając przeglądarkę. Możesz zrezygnować z odpowiadania na przyszłe ankiety, ignorując kolejne wiadomości e-mail.

Twoje odpowiedzi będą anonimowe, a my podejmiemy wszelkie niezbędne kroki, aby upewnić się, że pozostają one poufne. Twój adres e-mail zostanie usunięty z bazy danych tego badania zanim przystąpimy do jakichkolwiek analiz Twoich odpowiedzi. Zostanie on również usunięty zaraz po zakończeniu badania. Twój adres e-mail nie zostanie przekazany osobom trzecim. Twoje zanonimizowane dane będą przechowywane w pliku chronionym hasłem i mogą być wykorzystywane w publikacjach akademickich. Twój adres IP nie będzie przechowywany. Dane z tego badania będą przechowywane przez co najmniej trzy lata po opublikowaniu lub podaniu do publicznej wiadomości wyników badania.
 
Zgoda
Rozumiem, że:
  • Mój udział w tym badaniu jest całkowicie dobrowolny.
  • Będę poproszony/a o podanie swojego adresu e-mail, aby otrzymywać ankiety z prośbą o udzielenie na nie odpowiedzi w przyszłości.  Jednak ten adres e-mail nie zostanie przekazany osobom trzecim i zostanie usunięty z bazy danych tego badania zanim przystąpimy do jakichkolwiek analiz Twoich odpowiedzi, a zatem podane przeze mnie informacje w tym badaniu zostaną w pełni zanonimizowane.
  • Z powodu tej anonimizacji nie będzie możliwe wycofanie moich odpowiedzi po ich przesłaniu, ale mogę wycofać się z przyszłych badań w dowolnym momencie.
  • Dane zebrane w tym badaniu będą przechowywane bezpiecznie i nie będzie możliwe zidentyfikowanie mojej osoby w żadnych wynikach tego badania.

Question Title

* 1. Zaznaczając to pole, potwierdzasz, że jesteś rodzicem lub opiekunem przynajmniej jednego dziecka w wieku poniżej 18 lat, że przeczytałeś informacje o tym badaniu i że dobrowolnie zgadzasz się na udział w tym badaniu.

0 z 34 z odpowiedziami
 

T