• English
  • Polski
BADANIE POLSKICH STARTUPÓW 2019
Szanowny Startupie,

celem ankiety, którą wypełniasz, jest stworzenie piątego (!) raportu "Polskie Startupy 2019". Dzięki corocznym badaniom wszyscy lepiej rozumiemy naszą branżę, a Startup Poland - lepiej reprezentuje Twoje interesy w dialogu z inwestorami, dużym biznesem i administracją publiczną.

Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 20 min. Prosimy Cię o ten czas i o przemyślane odpowiedzi. Jeśli nie chcesz odpowiedzieć na pewne pytania - pomiń je, ale dokończ ankietę - to dla nas bardzo ważne!
Pozyskane dane zostaną wykorzystane do celów badawczych oraz pozwolą nam być z Tobą w kontakcie w przypadku organizacji przez Startup Poland inicjatyw dedykowanych wybranym startupom np: spotkań z inwestorami. Wypełniając ankietę dajesz nam o sobie znać, a my będziemy o Tobie pamiętać.

Raport zostanie opublikowany przez Startup Poland w formie bezpłatnej już w grudniu.Wyniki zostaną uogólnione i nie będą przyporządkowane do konkretnych startupów.

W ankiecie rozumiemy pojęcie "firma" lub "startup" jako pojedynczy projekt (w sensie oddzielnego produktu/usługi). Jeśli firma prowadzi więcej "startupów", prosimy o wypełnienie ankiety dla najważniejszego z nich.
Prosimy, aby ankietę wypełniła osoba będąca (współ)założycielem (founderem), wspólnikiem lub CEO startupu (dyrektorem zarządzającym). To dla nas bardzo ważne!

Jeśli Twój startup nie jest jeszcze formalnie zarejestrowany - wypełnij ankietę, ale zaznacz koniecznie ten fakt we właściwych miejscach.

UWAGA: Aby otrzymać darmową kopię The Golden Book of VC 2019 (rekomendowana cena to €89), pamiętaj, aby wypełnić ankietę do końca i podać nazwę swojej firmy. 

Twój czas i poświęcenie będzie dla nas bardzo wiele znaczyć.
Dziękujemy!

Julia Krysztofiak- Szopa, Prezes Startup Poland
Zespół Startup Poland


 
2% of survey complete.

T