Навчальні візити проводяться 13-16 серпня та 27-30 серпня для учасників/ць з Донецької та Луганської областей. Детальна інформація про візити доступна за посиланням. Перед заповненням, будь ласка, подивіться варіанти сполучення потягів на сайті booking.uz.gov.ua або автобусів.

Назва молодіжного центру або організації, яку представляєте

Question Title

* 1. Назва молодіжного центру або організації, яку представляєте

Розташування молодіжного центру або організації

Question Title

* 2. Розташування молодіжного центру або організації

Посилання на сторінку у Фейсбуці молодіжного центру або організації

Question Title

* 3. Посилання на сторінку у Фейсбуці молодіжного центру або організації

Персональна інформація про кандидата/тку

Question Title

* 4. Персональна інформація про кандидата/тку

В яку дату Вам зручно взяти участь у візиті?

Question Title

* 5. В яку дату Вам зручно взяти участь у візиті?

Розкажіть, будь ласка, про Вашу мотивацію взяти участь у візиті (до 300 слів)

Question Title

* 6. Розкажіть, будь ласка, про Вашу мотивацію взяти участь у візиті (до 300 слів)

Вкажіть, будь ласка, Ваші побажання щодо програми візиту

Question Title

* 7. Вкажіть, будь ласка, Ваші побажання щодо програми візиту

Відповіді на питання 8 та 9 не впливатимуть на результати відбору. Результати відбору учасників будуть повідомлені на контактні електроні адреси до 5 серпня.
Надайте, будь ласка, інформацію про вимоги до харчування (вегетаріанство, піст, халяль, тощо), або інші вимоги для комфортної участі у заході (інклюзивний номер, тощо)

Question Title

* 8. Надайте, будь ласка, інформацію про вимоги до харчування (вегетаріанство, піст, халяль, тощо), або інші вимоги для комфортної участі у заході (інклюзивний номер, тощо)

Інформація про транспорт (згідно з наданаю інформацією після проходження відбору буде заброньовано проживання в м. Львів)

Question Title

* 9. Інформація про транспорт (згідно з наданаю інформацією після проходження відбору буде заброньовано проживання в м. Львів)

Британська Рада буде використовувати інформацію, яку ви надаєте, в процесі обробки вашої реєстрації. Правовою базою для обробки вашої інформації є угода про партнерство між партнерською органіазцією та Британською Радою.
Британська Рада дотримується законодавства Об’єднаного Королівства про захист даних, а також законодавства інших країн, яке відповідає міжнародно визнаним стандартам.
Ви маєте право вимагати копію інформації, яку ми зберігаємо про вас, а також право вимагати від нас виправлення будь-яких неточностей у цій інформації. У разі, якщо у вас виникли побоювання щодо використання вашої особистої інформації, ви також маєте право звернутись зі скаргою до уповноваженого органу, що регулює політику конфіденційності.
Докладну інформацію можна отримати в розділі про конфіденційність нашого сайту www.britishcouncil.org/privacy або в місцевому офісі Британської Ради.
Ми зберігатимемо ваші дані протягом 7 років з моменту збору.

T