Навчальні візити проводяться 13-16 серпня та 27-30 серпня для учасників/ць з Донецької та Луганської областей. Детальна інформація про візити доступна за посиланням. Перед заповненням, будь ласка, подивіться варіанти сполучення потягів на сайті booking.uz.gov.ua або автобусів.

Question Title

* 1. Назва молодіжного центру або організації, яку представляєте

Question Title

* 2. Розташування молодіжного центру або організації

Question Title

* 3. Посилання на сторінку у Фейсбуці молодіжного центру або організації

Question Title

* 4. Персональна інформація про кандидата/тку

Question Title

* 5. В яку дату Вам зручно взяти участь у візиті?

Question Title

* 6. Розкажіть, будь ласка, про Вашу мотивацію взяти участь у візиті (до 300 слів)

Question Title

* 7. Вкажіть, будь ласка, Ваші побажання щодо програми візиту

Відповіді на питання 8 та 9 не впливатимуть на результати відбору. Результати відбору учасників будуть повідомлені на контактні електроні адреси до 5 серпня.

Question Title

* 8. Надайте, будь ласка, інформацію про вимоги до харчування (вегетаріанство, піст, халяль, тощо), або інші вимоги для комфортної участі у заході (інклюзивний номер, тощо)

Question Title

* 9. Інформація про транспорт (згідно з наданаю інформацією після проходження відбору буде заброньовано проживання в м. Львів)

Британська Рада буде використовувати інформацію, яку ви надаєте, в процесі обробки вашої реєстрації. Правовою базою для обробки вашої інформації є угода про партнерство між партнерською органіазцією та Британською Радою.
Британська Рада дотримується законодавства Об’єднаного Королівства про захист даних, а також законодавства інших країн, яке відповідає міжнародно визнаним стандартам.
Ви маєте право вимагати копію інформації, яку ми зберігаємо про вас, а також право вимагати від нас виправлення будь-яких неточностей у цій інформації. У разі, якщо у вас виникли побоювання щодо використання вашої особистої інформації, ви також маєте право звернутись зі скаргою до уповноваженого органу, що регулює політику конфіденційності.
Докладну інформацію можна отримати в розділі про конфіденційність нашого сайту www.britishcouncil.org/privacy або в місцевому офісі Британської Ради.
Ми зберігатимемо ваші дані протягом 7 років з моменту збору.

T