Stojíme o Vaše  nápady jak na řešení okolí vlakového nádraží v Praze-Uhříněvsi. Každý máte jinou zkušenost a jiný úhel pohledu, a to je v pořádku. Jde nám o to, zachytit tuto rozmanitost. Prosím, podělte se s námi o ně a vyplňte náš Nápadník. Vyplňovat může úplně každý bez ohledu na věk!
 
Více o architektonicko-urbanistické soutěži na řešení okolí vlakového nádraží v Praze-Uhříněvsi najdete na: nadraziuhrineves.cz.

Question Title

* 1. Jsem

Question Title

* 2. Kolik je Vám let?

Question Title

* 3. Vlakem z Uhříněvsi jezdím

Question Title

* 4. Bydlím

Question Title

* 5. Když se řekne vlakové nádraží a jeho okolí v Uhříněvsi, tak se mi vybaví slova jako:

Question Title

* 6. Na vlakovém nádraží a jeho okolí se mi líbí:

Question Title

* 7. Na vlakovém nádraží a jeho okolí se mi nelíbí nebo mi chybí:

Question Title

* 8. Na vlakové nádraží se nejčastěji dostávám:
Očíslujte podle četnosti: 1-nejčastěji, 4-nejméně často.

Question Title

Mapa nádraží a okolí.

<span style="color: #333333;"><strong><span style="font-size: 10pt;"><em>Mapa nádraží a okolí.</em></span></strong></span>

Question Title

* 9. Popište, kudy z nádraží nejčastěji chodíte/jezdíte domů a kudy z nádraží nejčastěji chodíte/jezdíte do města, když jdete něco zařizovat. Napište, co Vás napadá, že by se na těchto cestách a trasách dalo zlepšit - vybudovat, zbourat, kde byste rádi poseděli a podobně. Připište, prosím, jestli po vyznačených trasách chodíte pěšky, jezdíte na kole, autem, atd.

Question Title

* 10. Na nádraží nechodím, protože:
Vyberte libovolný počet možností.

Question Title

* 11. Abych začal/a chodit, jezdit na kole nebo jinak jezdit na nádraží (autobusem, autem) a používat vlak, potřeboval/a bych:
Vyberte libovolný počet možností.

Question Title

* 12. Popište cesty a trasy vedoucí k nádraží a z něj, které Vám chybí včetně nadchodů či podpochů přes kolejiště. Připište, zda se jedná o cestu/trasu pěší, pro kolo nebo jiné.

Question Title

Vlakové nádraží a jeho bezprostřední okolí.

<span style="font-size: 10pt;"><em><strong>Vlakové nádraží a jeho bezprostřední okolí.</strong></em></span>

Question Title

* 13. Napište/popište místa na nádraží a v jeho bezprostředním okolí, kde se cítíte dobře, líbí se Vám nebo tím místem rádi procházíte, případně popište proč se Vám tato místa líbí.

Question Title

* 14. Napište místa na nádraží a v jeho bezprostředním okolí , kde se se necítíte dobře či bezpečně, nelíbí se Vám nebo tím místem neradi procházíte, případně popište proč se zde necítíte dobře a jak by se tato místa mohla změnit k lepšímu.

Question Title

A. Zcela nová nádražní budova, možné využití i jako autobusová zastávka.

<strong>A.</strong> <span style="font-size: 10pt;">Zcela nová nádražní budova, možné využití i jako autobusová zastávka.</span>

Question Title

B. Nová moderní podoba nádraží, přístup z parku/vegetačního pásu.

<strong>B.</strong> <span style="font-size: 10pt;">Nová moderní podoba nádraží, přístup z parku/vegetačního pásu.</span>

Question Title

C. Moderní přístavba ke staré budově.

<strong>C.</strong> <span style="font-size: 10pt;">Moderní přístavba ke staré budově.</span>

Question Title

D. Vzdušný krytý prostor k posezení, čekání a pobytu (např.: kavárna).

<strong>D. </strong><span style="font-size: 10pt;">Vzdušný krytý prostor k posezení, čekání a pobytu (např.: kavárna).</span>

Question Title

* 15. Oznámkujte jako ve škole (1-nejlepší, 4-nejhorší) předchozí obrázky podle toho, jak se nejvíc blíží Vaší představě o tom, že by přednádražní prostor a samotné nádraží v Uhříněvsi mohlo jednou vypadat:

Question Title

* 16. Připlula zlatá rybka a chce po Vás popis toho, jak má vlakové nádraží v Uhříněvsi a prostor kolem něj (z obou stran kolejiště) změnit tak, aby bylo podle Vašich představ. A nezapomeňte, zlatá rybka umí splnit jakékoliv přání! :)

Question Title

* 17. Poraďte nám, jak vyřešit spojení vlakového nádraží s centrem Uhříněvsi tak, aby kdokoliv, kdo do Uhříněvsi dorazí vlakem, hned věděl a viděl, kudy se do centra dostane. Můžete popsat, poslat odkaz nebo cokoliv dalšího.

Question Title

* 18. Máte nějaký nápad, jak propojit vlakové nádraží se “zelení” ve městě a jeho okolí (například s Oborou nebo prostorem bývalé skládky)? Napište, pošlete odkaz nebo cokoliv dalšího, co Vás k tomu napadne.

Question Title

* 19. Prostor pro cokoliv dalšího, na co jsme se zapomněli zeptat a přijde Vám důležité nám říci. Děkujeme!

T