ПЕРШИЙ ЕТАП: ОПИТУВАННЯ, 10.05 - 10.06.2018

Голос кожного освітянина має бути почутим у процесі змін у СИСТЕМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ, що є важливою складовою освітньої реформи. Ініціатива реалізується разом спільнотою EdCamp Ukraine і Міністерством освіти і науки України.

Дякуємо за Ваш інтерес, просимо відверто та розгорнуто поділитися своїм баченням. На це знадобиться близько 20-ти хвилин, але ж задля успіху спільної справи нам потрібно глибоко зануритися в цю тему. Також ми будемо вдячні за відповіді на запитання у додатковому блоці, який Ви можете заповнити за бажання. Пам’ятаймо, що якою буде реформа освіти – залежить від усіх нас.

Для зручності Ви можете заповнювати анкету поступово та вносити корективи до того, як закінчили проходити дослідження: усі відповіді автоматично зберігаються після переходу до наступного розділу.

Долучайтеся до обговорення результатів і подальших кроків після завершення опитування – і опиніться серед тих п’ятьох найпродуктивніших, хто отримають позаконкурсне запрошення до участі у Четвертій національній (не)конференції EdCamp Ukraine 2018.

Опитування проводиться анонімно, але, за бажання, Ви зможете представитися наприкінці анкети.

Веб-сторінка ініціативи: www.edcamp.org.ua/teachandlearn.

* У тексті анкети під школою мається на увазі будь-який заклад загальної середньої освіти. Якщо наразі Ви не працюєте у школі, можете дати відповіді на запитання, ґрунтуючись на досвіді попереднього викладання чи залученості до сфери підвищення кваліфікації.

** Зверніть увагу, що всі опції у запитаннях (де це доречно) розташовані за алфавітом, щоб не створювати хибної пріоритетизації.

*** Якщо під час проходження опитування у Вас виникнуть технічні проблеми або будь-які інші запитання, пишіть, будь ласка, на електронну скриньку for@edcamp.org.ua.

T