O společnosti

Question Title

* 1. Název společnosti

Question Title

* 2. Kolik máte zaměstnanců?

Question Title

* 3. Kolik uživatelů využívá k práci počítač?

Question Title

* 5. Jaká je organizační struktura společnosti (počet poboček, dceřiných společností)?

Question Title

* 6. V případě, že budete mít po ukončení dotazníku zájem dozvědět se o problematice více a tuto volbu na konci dotazníku potvrdíte, nechejte nám na sebe prosím kontakt, na kterém vás zastihneme.

Question Title

* 7. Zaškrtnutím políčka „ANO“ poskytuji společnosti Red Stone Now s.r.o., IČO: 06790887, se sídlem Dlouhá 730/35, Staré Město, 110 00 Praha 1, email: info@cashbot.cz (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním osobních údajů, za účelem poskytování informací o jejích produktech a službách, který je k dispozici v plném znění na adrese: https://www.cashbot.cz/wp-content/uploads/2020/12/cashbot_dotaznik_souhlas.pdf a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů v něm uvedenými. Osobní údaje budou zpracovávány maximálně po dobu 1 roku od jejich poskytnutí prostřednictvím dotazníku Zhodnocení digitální zralosti v rozsahu: jméno a příjmení, telefonní číslo a email. Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a muže být kdykoliv vůči Správci písemně (vč. emailem) odvolán na shora uvedených kontaktních údajích. Souhlasím dále se zasíláním obchodních sdělení (nabídek obchodu a služeb) Správce, a to jak prostřednictvím poštovních zásilek, tak i za použití elektronických prostředků.

Question Title

* 8. Zaškrtnutím políčka „ANO“ poskytuji společnosti Process Point s.r.o., IČO: 08638870, se sídlem Česká 169/17, Brno-město, 602 00 Brno, email: dpo@processpoint.cz (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním osobních údajů, za účelem poskytování informací o jejích produktech a službách, který je k dispozici v plném znění na adrese: https://www.processpoint.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju-2/ a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů v něm uvedenými. Osobní údaje budou zpracovávány maximálně po dobu 1 roku od jejich poskytnutí prostřednictvím dotazníku Zhodnocení digitální zralosti v rozsahu: jméno a příjmení, telefonní číslo a email. Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a muže být kdykoliv vůči Správci písemně (vč. emailem) odvolán na shora uvedených kontaktních údajích. Souhlasím dále se zasíláním obchodních sdělení (nabídek obchodu a služeb) Správce, a to jak prostřednictvím poštovních zásilek, tak i za použití elektronických prostředků.

T