Mentörlük Başvuru Formu

Genç Kadınlara Yerel Siyasette Rehberlik Edecek Mentörler Arıyoruz!

Ulusal Demokratik Enstitü (NDI Türkiye) ve Gençlik Örgütleri Forumu (Go-For) ortaklığında yürütülmekte olan “Biz de Varız Programı” kapsamında gerçekleşecek mentorluk programı halihazırda yerel siyasette belediye meclis üyesi olarak yer alan kadın siyasetçileri ve belediyelerde çalışan kadın yöneticileri daha etkili liderler olabilmeleri için desteklemeyi ve aynı zamanda deneyimlerini genç kuşaklara aktarabilmeleri için fırsatlar oluşturmayı hedeflemektedir.

Siz de deneyimlerinizi 22-30 yaş arası yerel siyasette bir şeyleri değiştirmek isteyen kadınlara aktarırken bir yandan da çeşitli eğitimler alarak kendinizi geliştirmek ve etkinizi arttırmak istiyorsanız bu program tam size göre!

Mentörlerden ne bekliyoruz?

Mentörlerin Ocak ve Haziran ayları arasında organize edilecek dört kapasite geliştirme eğitimine, gerçekleştirilecek iki süpervizyon toplantısına katılmaları, mentörlük yapacakları genç kadınlarla da 5 ay içerisinde 6 kez buluşmaları beklenmektedir. Eğitim ve buluşmalar çevrimiçi gerçekleşecektir.

Kimler Başvurabilir:

Mentorluk programı 25-50 yaşları arasında kadın belediye meclis üyeleri ve belediye yöneticileri için geliştirilmiştir. Her ilden başvuru yapmak mümkünken, başvuranlar arasından Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa ve Trabzon illerinden yapılan başvurular önceliklendirilecektir. 
Question Title

* 1. Adınız-Soyadınız

Question Title

* 2. E-posta adresiniz

Question Title

* 3. Telefon Numaranız

Question Title

* 4. Doğum Tarihiniz

Question Title

* 5. Başvuru yaptığınız il:

Question Title

* 6. Hangi parti üzerinden başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz?

Question Title

* 7. Hangi belediyede meclis üyeliği/yöneticilik yapmaktasınız? (Belediyelerde yöneticilik yapan kadınların pozisyonlarını da paylaşmaları beklenmektedir.)

Question Title

* 8. Meclis Üyeliği/belediye yöneticiliği dışında partiniz içerisinde yürüttüğünüz başka bir göreviniz/sorumluluğunuz var mı?

Question Title

* 9. Mentörlük yapma deneyiminiz var mı?

0 of 16 answered
 

T