14% of survey complete.

Szanowni Państwo!

 

Jesteśmy firma szkoleniową z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie przygotowujemy ofertę szkoleniową dedykowaną dla branży NIERUCHOMOŚCI. Chcemy by jak najpełniej zaspokajała ona potrzeby tej Branży, dlatego zwracamy się do Państwa, jako praktyków z tego rynku, z prośbą o podzielenie się wiedzą na temat jej potrzeb szkoleniowych.

 

Informacje jakie od Państwa uzyskamy pomogą nam w dostosowaniu naszej oferty do potrzeb osób z Waszej branży. Wierzymy, że leży Państwu na sercu własne szybkie doskonalenie zawodowe i pomogą nam Państwo przygotować ofertę, która Wam to ułatwi. Wyniki badań zostaną opracowane w formie raportu końcowego, z którym będą mogli się Państwo zapoznać po zakończeniu całego procesu badawczego.

 

W zamian za poświęcony nam czas oferujemy dla wszystkich, którzy do 15. czerwca odeślą wypełniony kwestionariusz, 10% zniżkę na kurs "Z Menedżera na Lidera" - 24-godzinny kurs zarejestrowany w Ministerstwie Infrastruktury jako kurs doskonalenia kwalifikacji zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Zarządców Nieruchomości i Rzeczoznawców Majątkowych.

Bardzo prosimy o rozpropagowanie naszych badań na rynku Nieruchomości, chcielibyśmy by rzeczywiście były reprezentatywne dla branży i pomogły stworzyć ofertę na miarę Państwa potrzeb.

 

Z poważaniem

 

Zespół badawczy firmy Dom Szkoleń i Doradztwa

T