Дата: 10 серпня 2023 року
Час: 11:00 – 12:30
Формат: вебінар, Microsoft Teams
Мова: українська
Останнім часом багатьом компаніям з об’єктивних причин вперше довелось стикнутись із трансфертним ціноутворенням – сферою, насиченою специфічною, майже містичною термінологією. Спілкуючись з професійними консультантами з ТЦУ, ви, мабуть, опинялись у ситуації, коли консультанти оперують складними та малозрозумілими поняттями, які через професійну деформацію їм здаються загальновідомими (а клієнтам – таємною мовою обраних).

Щоб налагодити взаєморозуміння, ми вирішили провести захід-«лікнеп», який стане вступним кроком у таємничий світ ТЦУ та дасть відповіді на найпоширеніші питання.

У ході заходу ми розглянемо такі питання:
  • Що таке «контрольовані операції», як їх визначати та на що звертати увагу?
  • В чому різниця між різними звітами та документаціями і коли потрібно готувати одні та інші?
  • Що має містити документація з ТЦУ та які загальні принципи її складання?
  • Методи трансфертного ціноутворення та їх застосування на практиці.
  • Особливості трансфертного ціноутворення у військовий час.

Спікери:
  • Денис Бутило, менеджер, група трансфертного ціноутворення,  KPMG в Україні
  • Катерина Трубецька, менеджерка, група трансфертного ціноутворення,  KPMG в Україні

Якщо ви бажаєте долучитися до демістифікації термінології з ТЦУ, будь ласка, зареєструйтеся до 8 серпня 2023 року (включно).

Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації!
Увага! Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

Question Title

* 1. Будь ласка, вкажіть свої дані:

Question Title

* 2. Ваше запитання до спікерів:

* Підписуючи цю форму, я даю згоду компаніям ПрАТ «КПМГ Аудит», АО "КПМГ Право" і ТОВ «КПМГ-Україна» на використання і обробку моїх персональних даних, вказаних  в цій формі, з метою надсилання інформації про семінари, тренінги та інших новин.

З питань реєстрації та участі просимо звертатися до Анастасії Каширіної на електронну адресу akashyrina@kpmg.ua.

Будемо раді бачити Вас на нашому вебінарі!

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація, яка буде презентована, має загальний характер і не призначена для вирішення обставин будь-якої конкретної особи. Незважаючи на те, що ми намагаємося надавати точну та своєчасну інформацію, ми не можемо гарантувати, що така інформація є точною на дату її отримання або що вона залишатиметься точною в майбутньому. Ніхто не повинен діяти на основі такої інформації без відповідної професійної консультації після ретельного вивчення конкретної ситуації.


© 2023 ТОВ «КПМГ-Україна», компанія, зареєстрована згідно із законодавством України, член глобальної організації незалежних фірм KPMG, що входять до KPMG International Limited, приватної англійської компанії з відповідальністю, обмеженою гарантіями своїх учасників.

T