До уваги громадян України, які планують в’їзд в Ізраїль
Опубліковано 05 липня 2022 року о 16:02

Шановні співвітчизники! Інформуємо, що згідно з рішенням компетентних органів Ізраїлю, 04.07.2022 скасовано вимогу на отримання попереднього дозволу від МВС Ізраїлю для в в’їзду в країну. Таким чином, громадянам України та їхнім друзям, які їх запрошують в Ізраїль, більше не потрібно отримувати електронні дозволи. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Зазначене рішення стосується громадян України, які планують подорож до Ізраїлю з туристичною метою.

Для в’їзду в Ізраїль необхідно мати діючий закордонний паспорт. Громадянину Україну, який в’їжджає до Ізраїлю в рамках безвізового режиму слід бути готовими переконливо і за допомогою документів довести відповідність мети своєї поїздки в аеропорту, оскільки повноваження щодо прийняття остаточного рішення стосовно допущення на територію країни належать саме співробітнику прикордонної служби Держави Ізраїль. Наприклад, туристам доцільно мати зворотний квиток, підтвердження бронювання готелю та придбання туристичного продукту, суму коштів, достатню для запланованого перебування в Ізраїлі, а також поліс медичного страхування. Особам, які в’їжджають з гостьовою метою або для лікування, слід мати іменне запрошення з персональними та контактними даними приймаючої сторони/лікарні. Зворотний квиток та достатні кошти також необхідні.

Також врахуйте!

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні за 10 днів до в’їзду в Ізраїль заповнити декларацію особи (далі – Декларація), яка в’їжджає до Ізраїлю за посиланням https://corona.health.gov.il/en/flights/  

  • Подорожуючий повинен заповнити свої особисті дані та дані тих, хто подорожує з ним, декларацію про стан здоров’я. Також подбайте про наявність страхового полісу, який має покривати видатки, пов’язані із захворюванням на COVID-19.
  • Детальніше за посиланням https://corona.health.gov.il/en/abroad/arriving-foreign-nationals/
 Увага! З огляду на випадки відмов українцям в перетині кордону або тривалу перевірку підстав в’їзду в країну, що змушує громадян України годинами чекати результатів перевірок, Посольство рекомендує українцям перед поїздкою в Ізраїль врахувати таке:

  • Ізраїль не приймає тимчасово переміщених громадян України (біженців);
  • Посольство закликає громадян України обов’язково врахувати зазначену інформацію та не в’їжджати в Ізраїль у разі наявності негативної візової історії (наприклад ті особи, які були раніше в Ізраїлі і порушили візовий режим, тобто перебували в країні нелегально. Також врахуйте, що якщо Ваші родичі наразі знаходяться в Ізраїлі нелегально, Вам також буде відмовлено у в’їзді).
  • У разі отримання відмови на в’їзді до Ізраїлю, особа має право оскаржити рішення прикордонної служби Ізраїлю протягом 48 годин в судовій інстанції. Для цього особі необхідно уповноважити місцевого адвоката, який вирішуватиме питання скасування заборони в суді. На період розгляду справи, така особа перебуватиме в спеціальному імміграційному центрі.

T