COVID-19 GÖLGESİNDE TPRECD 42. ULUSAL KURULTAYI

Covid–19 salgının başlaması ile birlikte daha önce ilan ettiğimiz Eğitim Toplantılarımızı (İleri Asistan Okulu, Rinoplasti ve Yüz Estetiği Kursu ve Bölgesel Toplantıları) iptal ettiğimizi duyurmuştuk. Süreç içinde Yönetim Kurulu olarak bazı toplantılarımızı online olarak yapma kararı aldık ve yapmaya başladık.

Salgının en kısa sürede sona ermesi ve sizlerle birlikte, sağlıklı ve güzel günlerde yeniden bir araya gelebilmeyi çok istediğimizi bilmenizi isteriz. Ancak salgının önümüzdeki aylarda nasıl bir seyir izleyeceği konusunda net bilgilerin olmaması nedeniyle 21 – 25 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya’da yapmayı planladığımız 42. Ulusal Kurultayımızı olası her durumlarda yapacak şekilde planlamalar yapmaktayız. Bu planlamaların yapılmasında siz değerli üyeler ve sevgili uzmanlık öğrencilerimizin yönlendirmelerinin büyük katkısı olacaktır. 
Katkılarınız için teşekkür ederiz.

TPRECD Yönetim Kurulu

Question Title

* 1. Tıp kongrelerinin hangi tarihten itibaren güvenle düzenlenebileceğini öngörüyorsunuz?

Question Title

* 2. TC Sağlık Bakanlığı tarafından kongre ve toplantıların düzenlenmesi ile ilgili kısıtlamalar kaldırılırsa, 21-25 Ekim 2020 tarihinde Antalya Gloria Golf Otel'de düzenleyeceğimiz Ulusal Kurultayımıza katılır mısınız?

Question Title

* 3. Eğer katılacaksanız, Antalya'ya ulaşım için tercihiniz ne olur?

Question Title

* 4. Kurultayda nasıl bir oturma düzeni görmek istersiniz?

Question Title

* 5. Kurultayımızı düzenleyeceğimiz otelde yemek servisi nasıl olmalı?

Question Title

* 6. Kurultayda açılış kokteyli, gala yemeği, konser, gösteri gibi etkinliklere yer verelim mi?

Question Title

* 7. Fuaye, ikram ve stand alanlarının sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmesi gerektiğini düşünüyor musunuz?

Question Title

* 8. Kurultayın yapılacağı otelde çeşitli noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesinin yararlı olacağını düşünüyor musunuz?

Question Title

* 9. Tüm koşulların uygun ve güvenli olmasına rağmen kurultaya katılmakta tereddüt eden ama kurultayı takip etmek isteyen katılımcılar için belli bir kayıt ücreti karşılığında kurultayın online yayınlanması konusunda ne düşünürsünüz?

Question Title

* 10. Önümüzdeki dönemde online webinar programlarına devam edelim mi?

T