Screen Reader Mode Icon

ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ
ГЕНЕРАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Шановні брати  та сестри!
У період між сесіями Генеральної Конференції, один раз на п’ять років, Всесвітня Церква проводить опитування, щоб допомогти своїм керівникам дізнатися, що думають віруючі та як вони втілюють у життя свої переконання. Запропоновані запитання охоплюють релігійні та духовні погляди і поведінку, сімейне життя, участь у житті суспільства й адвентистську вістку про здоров’я.
Це анкетування допоможе зрозуміти переконання членів нашої Церкви і відіграватиме  важливу роль у стратегічному плануванні євангельських заходів, наставництва і роботи з новонаверненими у місцевих церквах, конференціях, уніонах і дивізіонах. Отримана інформація буде корисною для виявлення потреб членів Церкви і пошуку способів, яким чином  ці потреби задовольнити.
Нижче представлена анкета для проведення опитування 2022 року. Хоч багато хто заповнює її за 30 хвилин, для деяких людей може знадобитися ціла година. Ми дуже цінуємо вашу допомогу і час, який ви приділите заповненню анкети. Участь в опитуванні є добровільною й анонімною. Просимо не вказувати в анкеті ваше ім’я.
Аналіз отриманої інформації ґрунтуватиметься на сукупності ваших відповідей, а не на конкретних респондентах. Аналіз проводитиметься в кожному дивізіоні, а співробітники університету              ім. Ендрюса  відповідатимуть  за загальний аналіз усієї інформації.
Дякуємо за вашу допомогу!
Нехай Бог благословить ваше свідчення та служіння Йому в межах програми «Залучаючи всіх» у період, що наближає нас до Другого приходу Христа.
Зі щирими християнськими вітаннями,
Тед Н. С. Вільсон
Президент ГК
0 з 71 має відповідь
 

T