Question Title

* 1. 1. Jménem Zastoupení Evropské komise v ČR, Informační kanceláře Evropského parlamentu v ČR, KZPS ČR a CEBRE si Vás dovolujeme pozvat na debatu „Kvalita terciálního vzdělávání“. Debata se bude týkat Strategického rámce "Vzdělávání a odborná příprava 2020", který se zaměřuje především na zlepšení kvality a efektivity vzdělávání a taktéž probíhající reformy vysokého školství v České republice.
Konference se koná 18. prosince 2012 od 16,00-18,00hod v Evropském domě (Jungmannova 24, Praha).
Zúčastníte se debaty?
* Pokud ano, klikněte na Yes. Pokud ne, klikněte na No.

Question Title

* 2. 2. V případě účasti vypište prosím Vaše jméno, příjmení, instituci a emailovou adresu. Na tento email Vám budou zaslány podkladové dokumenty, které budou na debatě distribuovány. Po skončení debaty obdržíte na tuto adresu tiskovou zprávu z debaty a odkaz ke stažení PowerPointových prezentací řečníků.

Question Title

* 3. 3. Cílem debaty je pokusit se zodpovědět dotazy typu: Jak efektivně docílit zvýšení kvality terciálního vzdělávání v ČR na veřejných a soukromých školách navzdory požadavku na kvantitu? Jak lépe motivovat občany k zájmu o celoživotní vzdělávání? Jaký smysl má spolupráce na evropské úrovni v oblasti vzdělávání? Jaké další otázky byste chtěl/a slyšet?

Question Title

* 4. 4. Prosím vepište otázku, kterou byste chtěl/a položit našim řečníkům? (vybrané dotazy budou na diskuzi prezentovány)

T