Screen Reader Mode Icon
Skaitmeninė pramonės transformacija pasaulyje įgauna pagreitį. Skaitmeninimas keičia tai, kaip produktai yra projektuojami, gaminami, naudojami ir prižiūrimi. Skaitmeninimas taip pat įtakoja įmonių veikimą tiekimo grandinėse bei leidžia mažinti neigiamą jų poveikį aplinkai. Vis tai lemia didesnį verslo konkurencingumą bei geresnius verslo veiksmingumo rodiklius, susijusius su produktyvumu, geresniais vadybos metodais, inovacijomis bei augimu.

Siekiant kurti prielaidas Lietuvos pramonės spartesniam skaitmenizavimui, Lietuvos inovacijų centras kartu su LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija, palaikant Lietuvos pramonininkų konfederacijai, inicijuoja Lietuvos apdirbamosios pramonės įmonių apklausą, kurios pagrindu bus parengtas Lietuvos apdirbamosios pramonės skaitmeninimo lūkesčių indeksas 2022 m.

Tikimasi, kad Lietuvos apdirbamosios pramonės skaitmeninimo lūkesčių indeksas padės geriau pažinti pramonės skaitmeninimą skatinančius ir stabdančius veiksnius bei iššūkius ir lūkesčius, su kuriais susiduria įmonės, plėtodamos skaitmeninimo veiklas. Tyrimo pagrindu bus suformuluotos rekomendacijos bei pasiūlymai, kaip ir kokiomis priemonėmis Lietuvos pramonės skaitmeninė transformacija turėtų būti skatinama ateityje viešosios intervencijos priemonėmis.

Apklausa yra anoniminė. Surinkti duomenys bus naudojami tik šiame tyrime.

Klausimo užpildymas turėtų užtrukti apie 10 min.

Dėkojame už Jūsų skirtą laiką.

T