Question Title

* 1. Jménem Zastoupení Evropské komise v ČR, Informační kanceláře Evropského parlamentu v ČR, KZPS ČR a CEBRE si Vás dovolujeme pozvat na debatu „Směrnice o energetické účinnosti – příležitost či hrozba české konkurenceschopnosti?“. Cílem debaty je představit účastníkům plánované kroky EU v oblasti zvyšování energetické účinnosti a diskutovat plán energetické účinnosti v ČR spolu s rolí státní podpory při zvyšování energetické účinnosti. Konference se koná 13. září 2012 od 16,00-18,00hod v Evropském domě (Jungmannova 24, Praha). Zúčastníte se debaty? * Pokud ano, klikněte na Yes. Pokud ne, klikněte na No.

Question Title

* 2. V případě účasti vypište prosím Vaše jméno, příjmení, instituci a emailovou adresu. Na tento email Vám budou zaslány podkladové dokumenty, které budou na debatě distribuovány. Po skončení debaty obdržíte na tuto adresu tiskovou zprávu z debaty a odkaz ke stažení PowerPointových prezentací řečníků.

Question Title

* 3. Cílem debaty je pokusit se zodpovědět dotazy typu: Jaké povinnosti pro Českou republiku a její podnikatele stanovuje schválená verze směrnice? Je ČR schopna za současných ekonomických, politických a rozpočtových podmínek směrnici o energetické účinnosti vůbec převést do praxe? Bude směrnice pro české subjekty znamenat dodatečné investice do environmentálních technologií a ekoinovací? Podaří se směrnici podpořit ekonomický růst jak v ČR, tak i na úrovni EU? Jaké další otázky byste chtěl/a slyšet?

Question Title

* 4. Prosím vepište otázku, kterou byste chtěl/a položit našim řečníkům? (vybrané dotazy budou na diskuzi prezentovány)

T