Dotazník k nástupu do školy 25. května 2020 pro prezenční výuku žáků 1. stupně 

Prosíme Vás, abyste nejpozději do 20. 5. 2020 učinili vyplněním tohoto elektronického dotazníku závazné rozhodnutí, zda pošlete své dítě do školy. Dotazník bude podkladem pro vytvoření stálých skupin (max. 15 žáků). Po tomto datu již nelze dítě do konce školního roku 2019/2020 k prezenční výuce přihlásit (opatření ministra)! Upozorňujeme, že zapsáním žáka k prezenční výuce přichází rodič o ošetřovné. Pokud z jakéhokoliv důvodu necháte svá dítka doma, schválila vláda ošetřovné až do konce června 2020. Důvod nemusíte nikde dokládat. Podle aktuálních podmínek (třeba se to změní, ale kdo ví) nelze žáčka k výuce přihlásit později.

Vzhledem k současným personálním a prostorovým možnostem jsme schopni zorganizovat každodenní dopolední výuku do 12:30.

Dětem, které půjdou do školy, nabízíme možnost stravování ve školní jídelně.

Z organizačních důvodů, jelikož musíme dodržovat podmínky pro znovu „polo-otevření škol“, bohužel, nemůžeme nabídnout školní družinu. Pokud by to pro některé rodiče byl nepřekonatelný problém, prosím, kontaktujte mailem pana ředitele reditel@trivium.cz.

Podmínkou nástupu do školy je vyplněné a podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (viz příloha v mailu). Bez tohoto prohlášení nelze žáčka poslat do školy! Děkujeme za pochopení.
Milí rodiče, máte-li v naší škole více žáků, je potřeba vyplnit tento dotazník za každého zvlášť, protože Váš postoj k jejich nástupu do školy nemusí být stejný.
Kontaktní informace(Povinné.)
Do jaké třídy chodí Vaše dítě?(Povinné.)
Bude vaše dítě od 25. května 2020 chodit do školy?(Povinné.)
Přejete si, aby Vaše dítě chodilo na oběd do školní jídelny?
Jakým způsobem má být Vaše dítě vyzvedáváno ze školy?
Jakým způsobem nám prosím předáte čestné prohlášení?
Pokud chcete, můžete nám zanechat doplňující vzkaz, otázku nebo jinou informaci týkající se Vaší situace: