Question Title

* 1. Jménem Zastoupení Evropské komise v ČR, Informační kanceláře Evropského parlamentu v ČR, KZPS ČR a CEBRE si Vás dovolujeme pozvat na debatu „Matky vraťte se! Ekonomika Vás potřebuje“. Cílem debaty je diskutovat, jakým způsobem je možné usnadnit návrat matek do zaměstnání. Konference se koná 17. prosince 2013 od 16,00-18,00hod v Evropském domě (Jungmannova 24, Praha). Zúčastníte se debaty? * Pokud ano, klikněte na Yes. Pokud ne, klikněte na No.

Question Title

* 2. V případě účasti vypište prosím Vaše jméno, příjmení, instituci a emailovou adresu. Na tento email Vám budou zaslány podkladové dokumenty, které budou na debatě distribuovány. Po skončení debaty obdržíte na tuto adresu tiskovou zprávu z debaty a odkaz ke stažení PowerPointových prezentací řečníků.

Question Title

* 3. Cílem debaty je pokusit se zodpovědět dotazy typu: Jak mohou české firmy zapojit ženy vracející se po mateřské dovolené do pracovního procesu? Jaké překážky návratu do zaměstnání z rodičovské dovolené na pracovním trhu v ČR stále přetrvávají? Jaké modely slaďování rodinného a profesionálního života fungují v EU? Jaké další otázky byste chtěl/a slyšet?

Question Title

* 4. Prosím vepište otázku, kterou byste chtěl/a položit našim řečníkům? (vybrané dotazy budou na diskuzi prezentovány)

T