Screen Reader Mode Icon

Ласкаво просимо!

Ми дуже радіємо можливості познайомитися з Вами і, можливо, у подальшому стати колегами на царині миробудівництва в Україні!
Здогадуємося, що Ви тут через свій щирий інтерес навчатися у Школі ІП, щоб набути кваліфікацій Інженера Порозуміння, тож реєструєтеся для проходження конкурсу на участь в останній, сьомій, групі проекту 2019-22 рр.

Учасники 7-ї групи пройдуть інтенсивну і глибоку навчальну подорож, яка складається із тренінгового періоду у Школі ІП та часу практики у своїх спільнотах. Більше про Школу ІП Ви зможете дізнатися на офіційному сайті проєкту, а про сам конкурс та умови участі у розділі: Взяти участь.

Під час тренінгового періоду учасники зануряться у вивчення медіації, фасилітації діалогу, процесу відновлення суспільних зв'язків (примирення) та кризових переговорів – усі ці предмети  великою мірою ґрунтуються на принципах Ненасильницького спілкуванні.

У періоді практики учасники матимуть можливість почати застосовувати свої знання і навички у конфліктних ситуаціях з реального життя в публічній сфері своїх громад.

Досвід попередніх груп Школи Інженерів Порозуміння показав, що навчання є досить інтенсивне, глибоке і непросте і без посвяченої наполегливої праці – як індивідуальної, так і спільнотної – цей шлях учасникам групи пройти не вдастся. 

Зазвичай, процес формації майбутніх Інженерів Порозуміння триває 12 місяців. Цього ж разу, через виклики сьогодення, ми матимемо у розпорядженні Школи ІП приблизно 10 місяців. Отже, для проєкту є дуже важливим, щоби учасники цього конкурсу вже мали базові знання у темах Ненасильницького спілкування – від сертифікованих ННС-тренерів, або ж мали палке і щире бажання набути такі знання У ПРОЦЕСІ відбору: таку можливість ми запропонуємо конкурсантам впродовж наступних тижнів.

Під час процесу відбору ми запропонуємо Вам серію онлайн вебінарів та навчальних відеороликів від Інженерів Порозуміння, що висвітлюватимуть теми ННС. Ми також дуже заохочуємо Вас перечитати книгу "Ненасильницьке спілкування: мова життя" засновника ННС Д-ра Маршалла Розенберґа.

Ці знання з ННС ми запросимо Вас продемонструвати нам на одному із етапів конкурсу через онлайн тестування, пройшовши яке, Ви матимете можливість поділитися з нами своїм розумінням ключових аспектів Ненасильницького спілкування. 

Просимо Вас зважити, що 5 травняосновний реченець (дедлайн) для тих, хто хоче долучитися до онлайн вебінарів з ННС. А у разі, якщо Ви читаєте цей текст пізніше, ми надамо Вам можливість долучитися до онлайн вебінарів з ННС до 23 травня, для цього просимо заповнити форму внизу.

Є більше запитань? Запрошуємо контактувати з нами за контактами нижче.
 
Тож, будь ласка, у формі нижче зареєструйтеся, щоб взяти участь у конкурсі для навчання у групі № 7 з поглибленою програмою і повною зайнятістю Школи Інженерів Порозуміння. 

Ми закриємо реєстрацію кандидатів о 16:00, 25 травня 2021 р.  Після цього ми надішлемо Вам на вказану Вами у цій формі електронну адресу повідомлення із подальшими інструкціями.

Більше про навчання і про конкурс дізнавайтеся із офіційного сайту Школи ІП, зокрема із розділів Навчальна програма для групи з повною зайнятістю та Взяти участь.
Запитання надсилайте на Info@DignitySpace.org із темою "Група 7" чи телефонуйте у

Question Title

* 1. Надіслана анкета підтверджує згоду (дозвіл) на надання права на обробку (збір, накопичення, зберігання, узагальнене використання тощо) персональних даних, зазначених у цій анкеті, а також підтверджує моє ознайомлення з правами, які відповідно до ст.8 Закону України "Про захист персональних даних" та положень чинного законодавства надаються мені, як суб'єкту персональних даних.

Question Title

* 2. Просимо вказати Ваші ім’я і прізвище:

Question Title

* 3. Просимо вказати Ваш контактний номер телефону у форматі 380...  без пробілів та без "+":

Question Title

* 4. Просимо вказати Ваш контактний E-mail:

Question Title

* 5. Просимо повторно вказати Ваш контактний E-mail для уникнення помилок у його написанні:

Question Title

* 6. Якщо Ви не впевнені щодо своїх знань з ННС, му дуже заохочуємо Вас оновити/набути їх, долучившись до онлайн вебінарів, які ми плануємо організувати для конкурсантів від Інженерів Порозуміння. У разі, якщо Ви раніше не вивчали ННС, то ми дуже рекомендуємо вам взяти максимум із запропонованих трьохгодинних онлайн вебінарів від Інженерів Порозуміння. З огляду на це, ми просимо Вас повідомити нам нижче про свої часові можливості долучитися до цих вебінарів.
Така інформація буде для нас надзвичайно важливою у плануванні та організації онлан вебінарів у оптимальний час для усіх їх учасників.

  09:00 - 12:00 13:00 - 16:00 18:00 - 21:00 Ніщо з цього
П'ятниця, 7 травня
Субота, 8 травня
Понеділок, 11 травня
Вівторок, 12 травня
Понеділок, 17 травня
Вівторок, 18 травня
Середа, 19 травня
Четвер, 20 травня
П'ятниця, 21 травня
Субота, 22 травня
Неділя, 23 травня
0 of 6 answered
 

T