* 1. Bu yıl okulun eğitim kalitesini ve öğretmenlerin performansını nasıl görüyorsunuz?

* 2. İhtiyaç duyduğunuzda okul yöneticileri ve öğretmenleriyle rahatlıkla konuşabiliyormusunuz, ilettiğiniz istek ve şikayetler dikkate alınıyor mu?

* 3. İhtiyaç duyduğunuzda yurt yöneticileri ve belletmenleriyle rahatlıkla konuşabiliyormusunuz, ilettiğiniz istek ve şikayetler dikkate alınıyor mu?

* 4. Okulumuzun fiziki durumunu, rahatlığını, maddi olanaklarını, temizliğini, tertip ve düzenini, çocuğunuz için istediğiniz sosyal aktivitelerin ve spor faaliyetlerin yeterliliğini nasıl buluyorsunuz?

* 5. Yurdumuzun fiziki durumunu, rahatlığını, maddi olanaklarını, temizliğini, tertip ve düzenini, çocuğunuz için istediğiniz sosyal aktivitelerin ve spor faaliyetlerin yeterliliğini nasıl buluyorsunuz?

* 6. Bu yıl okul veya yurtta yemeklerin temizliği, sunumunu ve çeşitliliğini nasıl buluyorusunuz?

* 7. İngilizce öğrenme ile alakalı okulumuzun imkanlarını nasıl buluyorsunuz? Okul dışında çocuklarımızın İngilizcesini geliştirme ile alakalı beklentilerinizi belirtirmisiniz?

* 8. Öğrenci devamsızlık bilgilerini ve ders notlarını rahatlıkla takip edebiliyormusunuz?

* 9. Öğrencilerimize okuldan mezun olduktan sonra gidebilecekleri bir üst eğitim kurumu hakkında gerekli yönlendirmelerin yeterince yapıldığını düşünüyor musunuz?

* 10. Çocuğunuzun okulda milli ve manevi değerleri öğrenebildiğini düşünüyor musunuz?

Bu soruların haricinde bizlere söylemek istediğiniz arzu, istek veya tavsiyelerinizi yazar mısınız?

T