1. INFORMĀCIJA DALĪBNIEKIEM PAR APTAUJU

Cien./God. respondent/e!

Aicinām piedalīties pētījumā par psiholoģiskās palīdzības praksi.

Jūsu dalība pētījumā palīdzēs iegūt plašāku izpratni un zināšanas par psiholoģiskās palīdzības praksi Latvijā un palīdzēs tās attīstībai. Mēs ļoti ceram uz Jūsu atsaucību!
 
Aptauju veido divas daļas. A daļa ietver sociāli demogrāfiskus jautājumus.  B daļa satur jautājumus par psiholoģisko palīdzību. Jums tiek piedāvāti gan slēgti, gan atvērti jautājumi, bez konkrētiem atbilžu variantiem, un Jūs esat aicināts/-ta sniegt informāciju/izteikt savas domas par konkrēto jautājumu. Atsevišķos jautājumos Jums tiek piedāvāti atbilžu varianti, lūdzu atzīmējiet Jums piemērotāko. Šeit nav „pareizu” vai „nepareizu” atbilžu, ir tikai atbildes, kas visprecīzāk atbilst Jums.
 
Aptaujas anketā visi jautājumi un atbilžu varianti ir formulēti vīriešu dzimtē, visos gadījumos ar to ir domāti abu dzimumu respondenti.
 
Aptaujas kopējais aizpildīšanas laiks ir apmēram 15-20 minūtes. Iegūtie dati ir anonīmi un tiks analizēti un izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptaujas aizpildīšana apliecina, ka Jūs esat piekritusi/-is piedalīties šajā pētījumā.
 
Ja vēlaties saņemt vairāk informāciju par pētījuma mērķiem, datu apstrādi un rezultātiem, lūdzu rakstiet,
e-pasts: rolands.bortascenoks@rsu.edu.lv
 
Paldies par ieguldījumu psiholoģiskās palīdzības prakses attīstības veicināšanā!

T