Cześć, 
Dziękujemy za Twoją aplikację. Wypełnij poniższą ankietę odpowiadając na wszystkie pytania znajdujące się w ankiecie i następnie kliknij przycisk "submit" aby przesłać Nam odpowiedzi.
Powodzenia! 

Biorąc udział w rekrutacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez frimę Agatę Kurek KOKO danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania) zgodnie z Polityką Kandydatów KOKOworld. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. 

Question Title

* 1. Na jakie stanowisko aplikujesz?

Question Title

* 2. Dane osobowe:

Question Title

* 3. Skąd się dowiedziałeś/łaś o tej rekrutacji?

Question Title

* 4. Dlaczego chcesz tę pracę?

Question Title

* 5. Dlaczego sądzisz, że jesteś idealna/idealny do tej pracy?

Question Title

* 6. Jak dobrze znasz markę KOKOworld?

Question Title

* 7. Jakie masz doświadczenie w obsłudze klienta?

Question Title

* 8. Czy masz doświadczenie w biznesie online?

Question Title

* 9. Kompletujesz zamówienie dla klienta i pomyliłeś/pomyliłaś produkt w paczce, jednak zorientowałeś/zorientowałaś się po fakcie, co robisz?

Question Title

* 10. Zauważyłeś/łaś, że kończą Ci się bluzki Minimal Stripe do wysyłki. Napisz maila do lidera działu Produkcji o zapotrzebowanie na ten produkt.

Question Title

* 11. Kurier, z którym współpracujesz od dłuższego czasu w ostatnim tygodniu spóźnia się codziennie 2h po odbiór paczek. Napisz maila reklamacyjnego do firmy kurierskiej sygnalizując zaistniały problem.

Question Title

* 12. Jak zareagujesz na maila od klientki?  „Wasza sukienka to dziadostwo, rozpruły się szwy po 1 wyjściu".

Question Title

* 13. Kompletujesz zamówienia dla klientów i zabrakło ci pudelek, w których wysyłasz codziennie paczki. Wiesz, że zostało Ci jeszcze 10 zamówień, którę muszą zostać wysłanego tego dnia. Co zrobisz w takiej sytuacji? Zaproponuj rozwiązanie.

Question Title

* 14. Kompletujesz zamówienie dla klienta, w którym znajduje się 6 produktów. Podczas przygotowania paczki orientujesz się, że na magazynie brakuje Ci jednego produktu. Co robisz w takiej sytuacji? 

Question Title

* 15. Jak sądzisz, dlaczego opakowanie produktu i sposób zapakowania są istotne? Podaj przykład najlepiej zapakowanego produktu, który kiedykolwiek widziałeś/łaś. Co zrobiło na Tobie wrażenie? 

Question Title

* 16. Co oprócz produktu dorzuciłabyś/dorzuciłbyś do zamówienia?

Question Title

* 17. Przychodzisz rano do pracy w poniedziełek i po zalogowaniu się do systemu orientujesz się, że masz 4 razy więcej zamówień do wysłania niż zwykle (była promocja weekendowa). Wiesz, że nie zdążysz ich wysłać wszystkich tego dnia. Co robisz?

Question Title

* 18. Będziesz wykonywać wiele powtarzalnych czynności na tym stanowisku. Jak sobie z tym poradzisz?

Question Title

* 19. Określiłbyś/Określiłabyś siebie jako osobę dobrze zorganizowaną? Co dla Ciebie oznacza być dobrze zorganizowanym/zorganizowaną? Czy mogłbyś/mogłanyś opisać sytuacje, w której wykazałes/łaś się dobrą organizacją?

Question Title

* 20. Ile chciałbyś/chciałabyś zarabiać netto?
a) podczas okresu próbnego
b) przez kolejne 9 miesięcy
c) przez kolejne 12 miesięcy

(podaj wartość netto we wszystkich 3 przypadkach)

Question Title

* 21. Jakie godziny pracy preferujesz?

Question Title

* 22. W jakim miejscu w internecie możemy Cię znaleźć? W jakich mediach społecznościowych?

Question Title

* 23. Co jeszcze powinniśmy o Tobie wiedzieć?

T