Screen Reader Mode Icon

Septītās dienas Adventistu

Vispasaules draudze

Ģenerālkonferences birojā

Presidenta kabinetā

2022. gada 18. Februārī


Dārgie ticības brāļi un māsas!

Vispasaules Adventistu draudze reizi piecos gados, parasti pirms Ģenerālkonferences sesijas, veic aptauju, lai palīdzētu vadītājiem saprast, kam draudzes locekļi tic un kā to praktizē. Aptaujas jautājumos iekļauti reliģisku un garīgu uzskatu jautājumi, jautājumi par uzvedību, ģimenes dzīvi, iesaistīšanos sabiedrībā un Adventistu veselības vēsti, kā arī vēl citi jautājumi.

Šī aptauja:

·       Mums palīdzēs saprast,kam mūsu draudzes locekļi tic un kā to praktizē.

·       Tā ir ļoti vērtīga stratēģiskā plāna izstrādē mūsu evaņģēliskajām, māceklības un aprūpes jomām vietējā draudzē, savienībā, ūnijā, divīzijā un vispasaules līmenī.

·       Šīs aptaujas dati mums palīdzēs izvērtēt draudzes locekļu vajadzības un kā mēs vislabāk tajās varam palīdzēt un atbalstīt.

Daudzi, iespējams, zemāk esošo aptauju pabeigs 30 minūtēs, tomēr tā var prasīt arī stundu. Mēs ļoti novērtējam tavu palīdzību un laiku aptaujas aizpildīšanā. Šī aptauja ir anonīma un brīvprātīga.

Lūdzu, aptaujā neraksti savu vārdu!

Datu analīze koncentrējas uz vispārīgām atbildēm, ne individuālām. Analīze tiek veikta katrā Divīzijā, un Endrjūsa universitāte būs atbildīga par vispārējo datu analīzi.

Paldies par jūsu palīdzību!

Ai Dievs svētī jūsu liecināšanu un katra draudzes locekļa iesaistīšanos Viņa darbā, kamēr gaidām Kristus drīzo atgriešanos.

Sirsnīgi kristīgi sveicieni,

Teds N.C. Vilsons

Presidents
0 atbildēts(i) jautājums(i) no 71
 

T