Kontekst

Szanowni Państwo,

COVID-19 zmusił obywateli i pracowników służby zdrowia na całym świecie do znacznej zmiany ich codziennej rutyny. Europejska Akademia Alergii i Immunologii Klinicznej (EAACI) zajmuje się tematami dotyczącymi alergii i immunologii oferując pomoc dla pracowników służby zdrowia, naukowców, a także dla pacjentów. Nasza grupa ds. Telemedycyny zbiera opinie na temat telemedycyny, aby m. in ustalić, czy kontakt zdalny jest odpowiedni dla konsultacji zdrowotnych. Celem jest przyjrzenie się obecnej sytuacji, aby zaoferować nowe sugestie i ulepszenia pacjentom i pracownikom służby zdrowia. Można to zrobić tylko przy współpracy obu grup. Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Zrzeczenie się odpowiedzialności: Proszę uważnie przeczytać to zrzeczenie się odpowiedzialności przed podjęciem dalszych działań.
Wszystkie zamieszczone informacje służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. Nie są one przeznaczone do zastąpienia profesjonalnej porady. Jeśli zdecydujesz się działać w oparciu o jakiekolwiek informacje zawarte na tej stronie, robisz to na własne ryzyko.

Chociaż informacje zawarte w tym badaniu zostały zweryfikowane w miarę naszych możliwości, nie możemy zagwarantować, że nie ma w nich błędów lub pomyłek. Uzyskując dostęp do naszego serwisu i korzystając z niego, wyrażają Państwo zgodę na warunki niniejszego wyłączenia odpowiedzialności. Jeśli nie zgadzasz się z jakimkolwiek aspektem tego zrzeczenia się odpowiedzialności lub nie odpowiada Ci żaden aspekt tego zrzeczenia się odpowiedzialności, powinieneś natychmiast zaprzestać dostępu lub korzystania z naszych Usług.
Niniejsze wyłączenie odpowiedzialności ma na celu poinformowanie Państwa o tym, w jaki sposób EAACI Telemedicine Taskforce gromadzi i przetwarza Państwa dane podczas korzystania przez Państwa z tej platformy, w tym wszelkie dane, które mogą Państwo przekazać, jeśli skontaktują się Państwo z nami w sprawie naszych usług. W ramach ankiety zostaną zebrane dane (wiek, płeć, kraj zamieszkania, informacje na temat Państwa (specyficznych dla danej choroby) doświadczeń z telemedycyną itp. Twoje dane będą zbierane tylko wtedy, gdy nam je przekażesz. Inne dane są zbierane automatycznie przez nasze systemy informatyczne, gdy odwiedzają Państwo stronę internetową. Są to przede wszystkim dane techniczne, takie jak używana przez Państwa przeglądarka i system operacyjny lub kiedy weszli Państwo na stronę. Dane te są zbierane automatycznie w momencie wejścia na naszą stronę internetową.

Gromadzimy i przechowujemy oraz publicznie udostępniamy przekazane dane w celu przygotowania i przeprowadzenia Ankiety Telemedycznej dla Pacjentów. Żadne dane osobowe, takie jak Państwa imię i nazwisko czy dane kontaktowe nie będą gromadzone ani upubliczniane. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji tego wyłączenia odpowiedzialności w dowolnym czasie, a po dokonaniu istotnych zmian przekażemy Państwu nowe wyłączenie odpowiedzialności. Możemy również od czasu do czasu informować Cię w inny sposób o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Aktualizacja 10 marca 2021

Question Title

* 1. Czy wypełniasz kwestionariusz dla siebie lub swojego dziecka?

Question Title

* 2. Wiek

Question Title

* 3. Płeć

Question Title

* 4. Kraj zamieszkania

Question Title

* 6. Masz w domu komputer osobisty, tablet lub laptop?

Question Title

* 7. Czy masz w domu dostęp do internetu?

Question Title

* 8. Czy masz smartfon z dostępem do internetu?

Question Title

* 9. Czy ktoś polecił Tobie lub Twojemu dziecku korzystanie z jakichkolwiek usług telemedycznych?

Question Title

* 10. Jeśli tak, to kto zalecał skorzystanie z usługi telemedycznej?

Question Title

* 11. Z jakiego rodzaju usługi korzystałeś (możesz wybrać więcej)?

Question Title

* 12. Czy wiesz, czy i jak chronione są Twoje dane zdrowotne podczas korzystania z usług telemedycznych?

Question Title

* 13. Czy ufasz ochronie danych w usługach telemedycznych, z których korzystasz?

Question Title

* 14. Wybierz poziom satysfakcji z korzystania z poprzednich zasobów:

  0 - w ogóle niezadowolona/y 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10-bardzo zadowolona/y nie korzystałam/korzystałem z tej usługi
konsultacje wideo
konsultacja telefoniczna
konsultacje przez e-mail
konsultacje na czacie
za pośrednictwem strony internetowej
aplikacja mobilna związana ze zdrowiem
Media Społecznościowe (Social Media)

Question Title

* 15. Czy zazwyczaj korzystasz z jakiejkolwiek aplikacji mobilnej związanej ze zdrowiem?

Question Title

* 16. W przypadku odpowiedzi „tak” na poprzednie pytanie prosimy o określenie tematu:

Question Title

* 17. Proszę określić, jakiego rodzaju aplikacji mobilnej używasz (możesz wybrać więcej):

Question Title

* 18. Wybierz poziom swojego zadowolenia z korzystania z aplikacji zdrowotnych:

Question Title

* 19. Jak często używasz mobilnej aplikacji alergologicznej:

Question Title

* 20. Jak bardzo interesuje Cię szkolenie z telemedycyny (np. Dotyczące prawidłowego podawania leków wziewnych lub innych tematów związanych z chorobami)?

0 nie jestem zainteresowana/zainteresowany 10 jestem bardzo zainteresowana/zainteresowany
Clear
i We adjusted the number you entered based on the slider’s scale.

Question Title

* 21. inne komentarze

0 of 21 answered
 

T