Screen Reader Mode Icon
Шановні майбутні партнери!

Дякуємо за вашу зацікавленість у співпраці з волонтером Корпусу миру США в Україні за проєктом «Викладання англійської мови як іноземної». В рамках проєкту надається допомога вчителям та учням у створенні кращих умов для викладання англійської мови, обміну досвідом та культурними надбаннями, вихованню активних та відповідальних громадян,  а також сприянню зміцненню фахового потенціалу освітян та активних представників громади. Волонтери Корпусу миру США підтримають ваші освітні проєкти та заходи, націлені на поглиблення знань предмету, виховання небайдужого відношення до себе та суспільства, що стане запорукою їхньої повноцінної участі у соціальному та економічному житті сучасної України.  Мета проєкту досягається шляхом призначення волонтерів Корпусу миру в середні школи,  вищі навчальні заклади, педагогічні коледжі, інститути післядипломної освіти вчителів, переважно в малих містах та селах, де колективи зацікавлені у співпраці за проєктом „Викладання англійської мови як іноземної”. 
 
Волонтери-викладачі допомагають українським колегам досягти більш вільного володіння англійською мовою та познайомитися з інноваційними методиками через спільне викладання.  Співпраця під час регулярних тренінгів та на уроці підвищує рівень професійної майстерності вчителів, сприяє оволодінню сучасними концепціями та технологіями навчання англійської мови, проведенню літніх таборів та підвищинню громадської активності. 
 
Українські партнери відіграють важливу роль в успішній співпраці з волонтером. Однією з умов співпраці є наявність каунтерпарта, основного партнера волонтера. Каунтерпартом може бути виключно вчитель англійської мови, який бажає бути партнером волонтера та контактною особою для Корпусу миру, а також готовий спільно з волонтером планувати, виконувати роботу та допомагати інтегруватися в громаду. У волонтера може бути більше ніж один український партнер, і з часом українські партнери волонтера можуть змінюватись. 
 
Після приїзду до місця призначення волонтери проживатимуть в окремому помешканні, яке відповідає вимогам Корпусу миру.  Волонтери не отримують платні за роботу і працюють в українських організаціях безоплатно. Корпус миру виплачує волонтерам щомісячну стипендію та покриває витрати на їх медичне обслуговування.

Наступні кроки у підготовці до співпраці:

- Зауважте, що Корпус миру співпрацює лише з державними освітніми закладами.
- Ознайомтеся з інформацією щодо проєкту «Викладання англійської мови як іноземної» 
- Визначіться, хто у вашому закладі виконуватиме роль каунтерпарта (основного партнера) волонтера.  Ознайомтеся з обов'язками каунтерпарта тут
- Заповніть Анкету для запрошення волонтера українською мовою та подайте її до кінця поточного року.
Інформація, яку ви надасте в Анкеті, буде доступна лише вашому волонтеру та працівникам Корпусу миру.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до Тамари Придатко та Татьяни Гайдук – менеджерів проєкту "Викладання англійської мови як іноземної", за електронною адресою: tprydatko@peacecorps.gov, tgaiduk@peacecorps.gov

 

Question Title

* 1. Назва навчального закладу, що запрошує волонтера/ Name of host organization

Question Title

* 2. Тип навчального закладу/Type of educational establishment

Question Title

* 3. Населений пункт/ Name of community

Question Title

* 4. Область/Oblast
Волонтери працюють у всіх областях України, за винятком Криму, Донецької, Луганської областей.  Також зауважте, що Корпус миру не розглядає північ Київської та Житомирської областей через близькість до Чорнобильської АЕС, а також райони Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей, що межують з Донбасом та Кримом. Волонтерам забороняється проживати або працювати в радіусі 30 км від будь-яких АЕС / Currently, Volunteers are serving in all Oblasts with the exception of Crimea, Donetska, Luhanska Oblasts, as well as the city of Kyiv. Please note that Peace Corps does not place Volunteers in northern parts of Kyivska and Zhytomyrska Oblasts due to their proximity to Chornobyl power plant, and parts of Kharkivska, Dnipropetrovska, Zaporizka and Khersonska Oblasts, which border the conflict areas in Donbas and Crimea. Volunteers' housing and workplace should be located more than 30km from nuclear facilities.

Question Title

* 5. Населення / Population

Question Title

* 6. Мова, яка переважає в громаді/Language used in the community

Question Title

* 7. Контакти навчального закладу | Host organization contact information

Question Title

* 8. Контактна інформація керівника навчального закладу/  Director/Rector contact information

Question Title

* 9. Контактна інформація заступника керівника навчального закладу / Deputy Director/Vice-Rector

Question Title

* 10. Контактна інформація основного каунтерпарта - вчителя англійської мови, який бажає бути партнером волонтера та контактною особою для Корпусу миру/ Main Counterpart's contact information

Question Title

* 11. Для успішної роботи волонтера потрібна співпраця з іншими вчителями англійської мови - партнерами, які будуть викладати разом з волонтером. Вкажіть, будь ласка, ще двох-трьох інших вчителів англійської мови. 
N.B. Вчителі мають бути зацікавлені у спільному з волонтером плануванні, викладанні уроків та проведенні позакласних заходів.


Question Title

* 12. Кількість учнів/студентів у вашому навчальному закладі| How many students are there at your educational establishment

Question Title

* 13. Загальна кількість викладачів / Number of teachers

Question Title

* 14. Кількість викладачів англійської мови / Number of teachers of English

Question Title

* 15. Опишіть стисло ваш навчальний заклад / Describe briefly your educational establishment

Question Title

* 16. Мета, з якою ваш навчальний заклад запрошує волонтера та які очікування щодо результатів співпраці? / Why does your organization invite a Volunteer and what are the expected outcomes?

0 of 28 answered
 

T