Screen Reader Mode Icon

Noorte põllumajandusjuhtide väljaõpe “Liidrite kool” 

Toimumise aeg:
30.  november 2023 – Kontaktõpe  Estonia Resort SPA ja Konverentsikeskus, PÄRNU
01. detsember 2023 – Kontaktõpe  Estonia Resort SPA ja Konverentsikeskus, PÄRNU

Koolituse kirjeldus: Probleemi lahendamine muutub lihtsamaks kui on olemas kindlad teadmised, oskused ning õige mõtteviis. Koolituse raames tutvustatakse osalejatele juhtimise printsiipe ning nelja lahingureeglit, mis aitavad sul edu saavutada igas olukorras – tööl, kodus ja lahinguväljal. Elades nende põhimõtete järgi ning kasutades õpitud teadmisi, oleme täielikult veendunud, et sa ei satu enam kunagi olukorda, kus sa oled nõutu ja ei oska probleemide lahendamiseks midagi ette võtta. Saad endale tööriistad, mida saad vajadusel kasutada. 
Koolituse eesmärk:
Pakkuda tulevastele või juba tegutsevatele organisatsioonide juhtidele tuge juhi töö olemuse süsteemsel mõtestamisel läbi eestvedamise prisma.
Koolituse eesmärk on muuta osaleja efektiivsemaks juhiks olenemata olukorrast. Koolituse rõhk on praktilistel harjutustel, mis näitlikustavad ning aitavad inimestel saada aru, kuidas õpitud põhimõtteid ja printsiipe kasutada oma igapäevaelus. 
Koolituse registreerimine on avatud kuni 15. Juuni 2023 või kuni grupi täitumiseni. 
Majutus: Koolitusel osalemine on tasuta. Koolituse korraldaja poolt on korraldatud ka toitlustus. Osalejatel on võimalik soodushinnaga broneerida majutus. Majutuse hind: kahekohaline standard tuba – 84€, kahekohaline superior tuba – 94€, ühekohaline standard tuba – 74€. Majutuse broneerimiseks palume edasta e-kiri broneeringusooviga viktoria.nahkur@spaestonia.ee

*Koolitus toimub „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames ning seda toetab Euroopa Liit.

Question Title

* 1. Ees- ja perekonnanimi

Question Title

* 2. Isikukood

Question Title

* 3. E-posti aadress

Question Title

* 4. Kontakttelefon

Question Title

* 5. Ettevõte/organisatsioon

Question Title

* 6. Tegevuspiirkond

T