1. Анкета для запрошення волонтера Корпусу миру з проекту "Розвиток громад"

Шановні потенційні партнери!

Дякуємо за зацікавленість вашої команди у співпраці з американським волонтером Корпусу миру з проекту "Розвиток громад" протягом двох років.

Люб'язно просимо вас знайти 1-1,5 години для заповнення цієї онлайн-заявки. Інформація, яку ви надасте в заявці, буде доступна лише відповідальним за проект працівникам Корпусу миру та вашому майбутньому волонтеру.

Конкурс, зазвичай, дуже великий, а кількість волонтерів, які працюватимуть в рамках проекту "Розвиток громад" може бути меншою, ніж в попередні роки.

Пріоритет буде надаватися організаціям, які мають:

1) Успішний досвід співпраці з волонтером проекту "Розвиток громад" або пройшли попередній відбір, але за якихось обставин не отримали або втратили волонтера.

2) Очікування та завдання, що відповідають задачам проекту "Розвиток громад" і трансформуються в 5-6-годинний робочий день, 5 днів на тиждень. 

3) Офіс та робоче місце для волонтера.

4) Команду (мінімум дві-три особи), яка щодня активно працює в офісі та готова допомагати волонтеру та залучати його до взаємодії.

5) Співробітника, який володіє англійською хоча б на середньому рівні та готовий виконувати обов'язки партнера волонтера впродовж двох років.

6) Дві (або три) надійні родини, які мають бажання і належні умови для прийняття в себе на платній основі американського волонтера.

Пропонуємо наступний план дій, що передбачає підготовку до співпраці. 

1. Ваш колектив ознайомлюється  з діяльністю Корпусу миру США в Україні та концепцією проекту "Розвиток громад", визначає завдання для волонтера та відповідальну особу - партнера волонтера з числа співробітників організації (по можливості, англомовного) та приймає колективне рішення щодо співпраці з американським волонтером.

2. Ви знаходите і відвідуєте дві надійні родини, які мешкають у вашому населеному пункті і готові приймати в себе волонтера протягом перших двох місяців.

3. Ви заповнюєте цю онлайн заявку і завантажуєте до неї Анкету приймаючих родин.

4. У разі попереднього відбору вашої заявки, керівник проекту приїздить до вас і проводить зустріч з вашим колективом, включаючи керівника організації, партнера волонтера та представників партнерських організацій.

5. У разі проходження вашої організації в другий тур відбору, до вас приїжджає регіональний менеджер Корпусу миру і проводить зустріч з колективом організації, а також відвідує обидві приймаючі родини.

6. До України прибуває група американських стажерів (майбутніх волонтерів) проєкту "Розвиток громад"(наразі дата прибуття невизначена через ситуацію з коронавірусом).

7. Стажери проходять мовну, культурну та фахову підготовку в Житомирській області.

8. Майбутніх волонтерів призначають в приймаючі організації, які успішно пройшли відбір. Корпус миру повідомляє організації про призначення.

9. Представник вашої організації (партнер волонтера) бере участь в партнерській конференції в Києві.

10. Волонтер прибуває до вашої громади, поселяється в родині і починає роботу.

Дякую!

Question Title

* 1. Назва організації, яка запрошує волонтера / Name of host organization

Question Title

* 2. Тип організації / Type of organization

Question Title

* 3. Тип організації / Type of organization

Question Title

* 4. Населений пункт / Name of community

Question Title

* 5. Кількість населення в громаді / Population

Question Title

* 6. Область / Oblast
Наразі волонтери працюють у всіх областях України за винятком Криму, Донецької та Луганської областей, а також міста Києва. Крім того, Корпус миру не розглядає північ Київської та Житомирської областей через близькість до Чорнобильської АЕС, а також райони Харківської, Дніпропетровської, Херсонської та Запорізької областей, що межують з Донбасом та Кримом. Волонтерам забороняється проживати або працювати в радіусі 30 км від будь-яких АЕС / Currently, Volunteers are serving in all Oblasts with the exception of Crimea, Donetska and Luhanska Oblasts, as well as the city of Kyiv. Similarly, Peace Corps does not place Volunteers in northern parts of Kyivska and Zhytomyrska Oblasts due to their proximity to Chornobyl power plant, and parts of Kharkivska, Dnipropetrovska, Khersonska and Zaporizka Oblasts, which border the conflict areas in Donbas and Crimea. Volunteers' housing and workplace should be located more than 30km from nuclear facilities.

Question Title

* 7. Чи входить ваш населений пункт до об'єднаної територіальної громади / Is your town part of an amalgamated community?

Question Title

* 8. Домінуюча мова в громаді / Dominant language in the community

Question Title

* 9. Якщо ваша організація вже приймала в себе волонтера Корпусу миру, просимо коротко описати спільну діяльність та досягнення / If your organization has previously hosted a Peace Corps Volunteer, please briefly describe your experience and outcomes

Question Title

* 10. Контакти організації / Host organization's contact information

Question Title

* 11. Контактна інформація керівника / Director's contact information

Question Title

* 12. Контактна інформація представника організації, який готовий виступати партнером волонтера та контактною особою для Корпусу миру, а також щодня спільно з волонтером планувати та виконувати роботу / Counterpart's contact information

Question Title

* 13. Чи володіє партнер розмовною англійською? (Якщо серед співробітників організації є такі, що володіють англійською мовою та мають необхідні навички та бажання, радимо обговорити з ними можливість виступати партнером волонтера) / Does the Counterpart's speak English? (If there is an English-speaking staff member who has the skills and desire to serve as a Counterpart, we recommend that you discuss this with him/her

Question Title

* 14. Чи є в організації інші співробітники, які володіють англійською мовою? Якщо так, вкажіть, будь ласка, їхні імена / Are there any other English-speaking staff? If so, please provide their names

Question Title

* 15. Чи має ваша організація постійний офіс на період роботи волонтера / Does your organization have a permanent office for the duration of Volunteer's service?

Question Title

* 16. Організаційна структура управління / Organizational structure

DOCX, DOC, JPEG, GIF, JPG, PDF, PNG file types only.
Choose File

Question Title

* 17. Кількість членів команди присутніх в офісі щодня / Number of staff in the office on a daily basis

Question Title

* 18. Робочі години / Office hours

Question Title

* 19. Місія, цінності та основні задачі організації / Mission, values and goals

Question Title

* 20. Стисла історія організації / Brief history of the organziation

Question Title

* 21. Реалізовані проекти / Implemented projects

Question Title

* 22. Як ваша організація звітує перед громадю / How does your organization report to the community?

Question Title

* 23. Основні партнери вашої організації (національні та міжнародні) / Primary partners (national and international)

Question Title

* 24. Оберіть 3 пріоритети організаційної спроможності на наступні 2 роки / Choose 3 priorities for organizational capacity building for the next 2 years

Question Title

* 25. Чому ваша організація запрошує волонтера і які має очікування щодо результатів співпраці / Why does your organization invite a Volunteer and what are the expected outcomes?

Question Title

* 26. Просимо ще раз ознайомитися із задачами проекту  «Розвиток громад» (див. документ "Опис проетку/Project description" під описом проекту "Community Economic Development") і стисло описати план роботи для волонтера на перші 3 місяці (з листопада по січень):
Задача 1. Зміцнювати організаційну спроможність та заохочувати навчання, яке б сприяло організаційному розвитку.
Задача 2. Покращувати існуючі практики з розробки та управління проектами.
Задача 3. Сприяти злагодженій взаємодії між організаціями та громадськими об’єднаннями.
 /
Please review the objectives for the Community Development project and suggest a work plan for the first 3 months (November through January).
Objective 1. Strengthen organizations’ capacity and promote organizational learning.
Objective 2. Improve organizations’ project design and management practices.
Objective 3. Promote collaborative engagement among organizations and community stakeholders.

Question Title

* 27. Чи мають для вашої організації значення попередній академічний або професійний досвід майбутнього волонтера? Якщо так, уточніть який саме. / Does it matter which academic and/or professional experience your Volunteer has? If yes,  please specify.

Question Title

* 28. Цільова аудиторія волонтера / Volunteer's target audience

Question Title

* 29. Які ресурси будуть доступні для волонтера на робочому місці / Which resources will be available for a Volunteer at his/her workplace?

Question Title

* 30. Партнерська організація №1
(громадська організація, орган місцевого самоврядування, навчальний або комунальний заклад, зацікавлений у співпраці з волонтером)
Partner organization #1
(a CSO, local government agency or educational establishment interested in collaborating with a Volunteer)

Question Title

* 31. Партнерська організація №2
(громадська організація, орган місцевого самоврядування, навчальний або комунальний заклад, зацікавлений у співпраці з волонтером)
Partner organization #2
(a CSO, local government agency or educational establishment interested in collaborating with a Volunteer)

Question Title

* 32. Партнерська організація №3
(громадська організація, орган місцевого самоврядування, навчальний або комунальний заклад, зацікавлений у співпраці з волонтером)
Partner organization #3
(a CSO, local government agency or educational establishment interested in collaborating with a Volunteer)

Question Title

* 33. Контакти незалежної третьої сторони, яка може рекомендувати вашу організацію / Contact information for a third party, which could recommend your organization

Question Title

* 34. Стислий опис вашої громади: наявність умов для здобуття дітьми дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої та вищої освіти; наявність закладів культури та фізичної культури; наявність та функціонування ЦНАПу; інфраструктури для надання первинної медичної допомоги, основні роботодавці, тощо / Brief description of your community: availability of primary, secondary, specialized and higher education establishments; cultural centers, sports facilities, centers for administrative services, medical facilities, major employers, etc.

Question Title

* 35. Стисло опишіть взаємодію вашої організації з місцевим бізнесом / Briefly describe your organization's collaboration with local businesses

Question Title

* 36. Стисло опишіть діяльність вашої організації, спрямовану на залучення міжнародних інвесторів або бізнесу / What is your organization doing to attract foreign investments?

Question Title

* 37. Основні виклики або потреби громади / Major community needs or challenges

Question Title

* 38. Потенціал громади, напр. культурний, туристичний, сільськогосподарський, промисловий, тощо / Community potential, e.g. cultural, tourism, agricultural, industrial, etc.

Question Title

* 39. Оберіть потенційні варіанти проживання для волонтера в громаді після перших трьох місяців проживання в родині (див. Опис проекту "Розвиток громад”) / Choose potential housing options for a Volunteer after the first 3 months of initial home stay

Question Title

* 40. Яка є орієнтовна місячна вартість оренди окремого житла, напр., однокімнатної квартири, у вашому населеному пункті (без компослуг) / What is the approximate monthly rent of a small apartment in your community (excluding utilities)?

Question Title

* 41. Чи може організація забезпечити житло для волонтера за власний рахунок / Can your organization cover the cost of Volunteer's housing?

Question Title

* 42. Основна приймаюча родина / Primary host family

Question Title

* 43. Альтернативна приймаюча родина / Alternative host family

Question Title

* 44. Анкета основної приймаючої родини / Primary host family application

PDF, DOC, DOCX, PNG, JPG, JPEG, GIF file types only.
Choose File

Question Title

* 45. Анкета альтернативної приймаючої родини / Alternative host family application

PDF, DOC, DOCX, PNG, JPG, JPEG, GIF file types only.
Choose File

Question Title

* 46. Анкета другої альтернативної приймаючої родини, якща така є / Alternative host family application, if available

PDF, DOC, DOCX, PNG, JPG, JPEG, GIF file types only.
Choose File

Question Title

* 47. Як Ви дізналися про Корпус миру / How did you learn about the Peace Corps?

Question Title

* 48. По можливості просимо завантажити будь-які додаткові матеріали, напр.,річний звіт, стратегічний план, оцінка організаційноїспроможності, тощо / If possible, please upload any additional documents such as annual report, strategic plan, organizational capacity assessment, etc.

DOCX, DOC, JPEG, GIF, JPG, PDF, PNG file types only.
Choose File

Question Title

* 49. Додаткові документи або фото помешкань приймаючих родин / Additional documents or photos of housing

DOCX, DOC, JPEG, GIF, JPG, PDF, PNG file types only.
Choose File

Question Title

* 50. Додаткові документи / Additional documents

DOCX, DOC, JPEG, GIF, JPG, PDF, PNG file types only.
Choose File

Question Title

* 51. П.І.Б. заповнювача заявки / Applicant's full name

T