Screen Reader Mode Icon

Про це дослідження

Шановний учаснику та учаснице,
Дякуємо за інтерес до нашого дослідження. 

Нижче Ви знайдете інформацію про дослідження, умови участі в ньому та про те, як будуть оброблятися Ваші персональні дані відповідно до законодавства про захист даних. Будь ласка, уважно прочитайте наведену інформацію, перш ніж дати згоду на участь. 

Коротко про дослідження:

Ми досліджуємо поточний стан доказової психологічної практики в Україні: як вона представлена в освіті та у повсякденній роботі психологів. Це дослідження не оцінює Ваш рівень знань чи Вашу компетентність. Нам важливо дізнатися Ваше ставлення до доказової психологічної практики та те, з яких джерел українські психологи та студенти отримують інформацію про неї.

Під психологічною практикою ми маємо на увазі усі види професійної діяльності психолога, як-от:
- психодіагностику,
- консультування,
- низькоінтенсивні та кризові втручання,
- психологічну просвіту
- та, за умови відповідної додаткової освіти – психотерапію. 

Дослідження розроблене дослідницькою групою кафедри психології Зіґмунд Фройд Університету Україна у складі: Марʼяна Великодна, Гелена Лазос, Людмила Карамушка, Іван Клименко, Тетяна Писаренко  за участю асистента кафедри психології Державного Університету Економіки і Технологій Владислава Депутатова. Етичність дослідження перевірена та підтверджена 29.11.2023 (Протокол №3 Вченої ради ЗФУУ).

До участі в досліджені запрошені повнолітні (18 років або старше) громадяни України, які здобули чи здобувають психологічну освіту.

Участь у дослідженні є добровільною та анонімною і займає 15-20 хв самостійного заповнення цієї онлайн-форми.

Анонімність участі означає, що ми не збираємо жодні дані, які визначені законодавством України як персональні і тому потребують окремої згоди на їх збір та розповсюдження.

Усі відповіді, які Ви надасте, будуть обраховані лише в узагальненій формі з науковою метою. Висновки дослідження в узагальненій формі також будуть опубліковані у фаховій пресі та на наукових заходах.
 
Це дослідження не містить чутливої інформації, яка може спровокувати небажані стани.

Тривалість проходження - 10-15 хвилин.

Question Title

* 1. Згода на участь у дослідженні

Question Title

* 2. Заява про збір персональних даних

Question Title

* 3. Скільки Вам повних років?

Question Title

* 4. Яка Ваша стать?

Question Title

* 5. Яке Ваше поточне місце проживання?

0 з 36 має відповідь
 

T