Screen Reader Mode Icon
Vyberte najhoršiu či najbizarnejšiu zmluvnú podmienku a vyhrajte ročné predplatné časopisu dTest alebo náš štýlový multifunkčný šál.
 


Všeobecné obchodné podmienky prevažne formulárových zmlúv ovplyvňujú každodenný život nás všetkých. Nie je však v silách priemerného spotrebiteľa sledovať rozhodnutia súdov, ktoré zakazujú použitie konkrétnych zmluvných podmienok v spotrebiteľských zmluvách. Mnohostranové dokumenty písané komplikovaným právnickým jazykom ani po niekoľkonásobnom prečítaní nevydajú svoje „tajomstvá“ v podobe „pascí“ na spotrebiteľov.

V rámci našej online kampane Hnilá hruška  sme zverejnili anketu, v ktorých môžete vybrať podľa Vás najškodlivejšiu či najbizarnejšiu zmluvnú podmienku v danom sektore. Postupne sa na zúbky pozrieme finančným veriteľom, internetovým obchodom, dodávateľom energií a telekomunikačným operátorom.
Každý hlasujúci bude zároveň zaradený do súťaže o dve predplatné spotrebiteľského časopisu dTest a zároveň vyžrebujeme 45 šťastných majiteľov štýlových multifunkčných šálov s tatranskou tematikou. Súťaž potrvá do 30.9.2020 a výhercov budeme informovať mailom. 
Výsledky hlasovania budú zverejnené na našej webovej a facebookovej stránke a subjekty, ktorých zmluvná podmienka získa vo verejnom online hlasovaní najviac hlasov, odmeníme cenou Hnilá hruška.

V ANKETE POKRAČUJTE NA NASLEDUJÚCICH STRANÁCH
0 z 6 zodpovedaných
 

T